SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Milion klientów usługi telewizyjnej Orange Polska, 343 tys. z dekoderami 4K

Orange Polska ogłosił we wtorek, że z Telewizji Orange korzysta milion abonentów. Większość z nich jest też abonentami Orange Love. W ofercie znajduje się ponad 190 kanałów, z czego większość w jakości HD a trzy - w jakości 4K.

Article

W pakietach dostępna jest także oferta wypożyczalni VOD.  - Wynik ten osiągnęliśmy również dzięki Orange Love. Blisko 85 proc. klientów Telewizji Orange korzysta z telewizji właśnie ramach tego pakietu. Widzimy, jak dużą siłą jest oferowanie klientom pakietu usług, w tym usług telewizyjnych - komentuje Artur Stankiewicz, dyrektor marketingu rynku konsumenckiego Orange Polska.

W ofercie Telewizji Orange znajduje się obecnie ponad 190 kanałów, z czego większość w jakości HD oraz trzy w jakości 4K. 343 tysiące abonentów korzysta z dekoderów 4K. Klienci Orange TV w technologii IPTV, korzystający z dekodera 4K, mogą oglądać wybrane seriale i programy w jakości 4K, dostępne w serwisie Netflix, bezpośrednio z poziomu dekodera telewizyjnego. Operator oferuje kilka usług dodatkowych, m.in. Multinagrywarkę, z funkcją odtwarzania od początku czy oglądaniem wyemitowanych już programów (korzysta z niej 127 tysięcy klientów).

Wypożyczalnia filmów VOD oferuje promocyjne „Środy z Orange”, gdzie wybrane filmy kosztują złotówkę. Jak podaje operator - w świąteczny, wielkanocny weekend padł rekord: wypożyczeń filmów w Orange VOD było o 50 proc. więcej w porównaniu do weekendów sprzed pandemii. Operator informuje też, że w usłudze Video Pass (dostępnej da klientów Planów Mobilnych i pakietów Orange Love) pojawiło się kolejnych 9 platform wideo. Są to Canal+, TVP Sport, Player, CDA Premium, Ipla, TVP VOD, TVP Stream, TVP info oraz Poland in.

W drugim kwartale 2020 r. Orange Polska osiągnął przychody w wysokości 2,828 mld zł, co oznacza wzrost rok do roku o 2,5 proc. W okresie pierwszych sześciu miesięcy br. przychody operatora po wzroście o 1,7 proc. zamknęły się kwotą 5,632 mld zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Milion klientów usługi telewizyjnej Orange Polska, 343 tys. z dekoderami 4K

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl