SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Telewizja Polska zamawia sprzęt do studia TVP Wilno

W ramach ogłoszonego właśnie zamówienia publicznego Telewizja Polska chce kupić wyposażenie technologiczne do studia TVP Wilno. Na oferty będzie czekać do 3 sierpnia.

Article

W efekcie zamówienia Telewizja Polska zamierza kupić m.in. o system zarządzania, tor kamerowy, automatyczną krosownicę wizji z pulpitami, podzielnik obrazu, mikser fonii, system interkomowy oraz systemy mikrofonów bezprzewodowych i transmisji światłowodowej.

Oferty będzie można składać do 3 sierpnia o godz. 11. Jedynym kryterium ich oceny będą zaproponowane ceny brutto. Wadium wynosi 80 tys. zł.

Realizację zlecenia podzielono na dwa etapy. Na pierwszy wykonawca będzie miał 20 dni od podpisania umowy, a na drugi - 90 dni od dnia odbioru sprzętu.

TVP Wilno rozpoczęło nadawanie 17 września 2019 roku. Kanał, współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych, jest skierowany do Polaków zainteresowanych naszą historią, kulturą i aktualnymi wydarzeniami.

Jest emitowany z multipleksu naziemnego, obejmującego zasięgiem Wilno i okoliczne rejony: święciański, solecznicki i wileński. Na multipleksie są też obecne TVP Info, TVP Historia 2, TVP Polonia, a pod koniec maja br. pojawiły się TVP World i Biełsat TV.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W ub.r. Telewizja Polska zanotowała 3,89 mln zł przychodów (z czego 2,042 mld zł z abonamentu rtv i rekompensaty) i dodatni wynik netto.

Dołącz do dyskusji: Telewizja Polska zamawia sprzęt do studia TVP Wilno

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
seba
i po co ? na co to komu?
odpowiedź
User
nic44
a płaczą że nie mają kasy
odpowiedź