SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmarł uczestnik nowej edycji „The Voice Senior”, TVP2 pokaże odcinek z jego udziałem

Po wielomiesięcznej walce z chorobą zmarł Adam Anusiewicz, uczestnik nowej edycji „The Voice Senior”. Pojawi się w pierwszym odcinku czwartej odsłony talent-show emitowanej w TVP2.

Adam Anusiewicz, fot. / Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP Article

Adam Anusiewicz zmarł w październiku ub.r. w wieku 61 lat, o jego śmierci poinformowano w komunikacie przekazanym w sobotę.

- W marcu 2022 roku zacząłem doświadczać dolegliwości, jakich wcześniej nie miałem. Byłem w kilku szpitalach i zdiagnozowano niezbyt przyjemną chorobę, nowotwór trzustki z przerzutami. Obecnie dosyć szybko się męczę i to się da zauważyć na scenie, gdzie już godzinny koncert na stojąco ciężko mi wytrzymać - opisywał Anusiewicz w sierpniu ub.r. podczas nagrań do  nowej edycji „The Voice Senior”.

 

- No ale mam stołeczek, także w dalszym ciągu gram, śpiewam i koncertuję. Ja się z tym nie godzę. Staram się cały czas podchodzić do życia na zasadzie „bierz życie za rogi, alleluja i do przodu" - zaznaczył.

W komunikacie podkreślono, że Adam Anusiewicz za sprawą swojej muzyki wniósł do programu mnóstwo radości i wzruszeń. Zaznaczono, że zespół realizujący program składa rodzinie zmarłego wyrazy głębokiego współczucia.

Zdecydowano, że występ Adama Anusiewicza zostanie pokazany w pierwszym odcinku czwartej edycji „The Voice Senior”, w sobotę 7 stycznia o godz. 20:00.

Nowa edycja „The Voice Senior” z jednym odcinkiem więcej

- „Bez muzyki życie byłoby pomyłką" - to słowa Friedricha Nietzsche, ale przyjąłem je jako własne motto - mówił Adam Anusiewicz na planie „The Voice Senior”.

Zaznaczył, że muzyka towarzyszyła mu od najmłodszych lat. - Odkąd pamiętam w domu była gitara. Ojciec grywał, grał bardzo prosto, ale wtedy wydawał mi się mistrzem gitary. Chcąc nie chcąc też brałem gitarę do ręki i próbowałem grać - wspominał Adam Anusiewicz.

Na początku lat 80. Adam Anusiewicz zaczął występować w warszawskich lokalach, potem wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracował na statkach amerykańskich linii rejsowych. Miał w repertuarze ponad 700 utworów.

Nowa edycja „The Voice Senior” będzie składać się z siedmiu odcinków, jednego więcej niż wcześniejsze. Początkowo pojawi się 40 osób wybranych w castingach internetowych, m.in. Adam Anusiewicz

Jurorami w programie są Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska, Tomasz Szczepanik i Piotr Cugowski. Program został nagrany w okresie letnim, na żywo wyemitowana zostanie druga część finałowego odcinka).

Prowadzącymi „The Voice Senior” są: Małgorzata Tomaszewska, która w tej roli zastąpiła Martę Manowską oraz Rafał Brzozowski. Producentem wykonawczym jest Rochstar, a program oparty jest na licencji firmy Talpa.

Dołącz do dyskusji: Zmarł uczestnik nowej edycji „The Voice Senior”, TVP2 pokaże odcinek z jego udziałem

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nie_polonista
Co za nieuk napisał (cytuję:)"No ale mam stołeczek, także w dalszym ciągu gram, śpiewam"

Autorze tego tekstu!!! Zacznij odróżniać "także" od "tak, że...."
No k.....a nie mogę,,, Jak można być takim debilnym nieukiem? DOUCZAĆ SIĘ!!! W sumie jakby nie było chodzi o podstawy, a nie o jakiś kosmos! ;P
12 2
odpowiedź
User
renata
Co za nieuk napisał (cytuję:)"No ale mam stołeczek, także w dalszym ciągu gram, śpiewam"

Autorze tego tekstu!!! Zacznij odróżniać "także" od "tak, że...."
No k.....a nie mogę,,, Jak można być takim debilnym nieukiem? DOUCZAĆ SIĘ!!! W sumie jakby nie było chodzi o podstawy, a nie o jakiś kosmos! ;P
7 2
odpowiedź
User
Basia
Współczuję rodzinie proszę przyjąć gorące współczucie żonie synowi poplakalam się wspanialy glos moglam by sluchac caly czas 😭😭😭
10 0
odpowiedź