SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agencja Tigers większościowym udziałowcem w firmie Chiny dla Każdego

Agencja digitalowa Tigers objęła 60 proc.  udziałów w Chiny dla Każdego - firmie doradczo-tłumaczeniowej, która ma pomagać polskim przedsiębiorcom wejść na chiński rynek. Kwoty transakcji nie ujawniono.

Article

Umowę z ramienia Tigers podpisał CEO firmy Franciszek Georgiew, a CDK reprezentuje Wojciech Jaworski.

Spółka zamierza pozyskiwać klientów zainteresowanych ekspansją na rynki azjatyckie, ale również pomagać chińskim firmom wchodzić na rynki europejskie.

- Chcemy robić marketing chiński, bo ten kapitał płynie i będzie dalej płynąć do Polski, a bariery kulturowe, techniczne oraz prawne są ogromne i potrzebne jest wsparcie podmiotu doradczego i operacyjnego, tworzonego przez pasjonatów - komentuje Franciszek Georgiew, CEO Tigers.

Tigers stawia na Chiny

Współpraca z CDK ma zapewnić stały dostęp do klientów zainteresowanych tamtejszymi rynkami.

- W planach strategicznych Tigers znajduje się ekspansja zagraniczna. Naszym kierunkiem nie jest Zachód i wciąż dziwi mnie, jak bardzo to ludzi zaskakuje, biorąc pod uwagę obecną sytuację geopolityczną. Chcemy powrócić do ojczyzny Tygrysów - dynamicznie rosnącej Azji. Tam jest przyszłość świata, wzrost i innowacja. Czuję wspólnotę ducha i wartości z ciekawym regionem Azji Południowo-Wschodniej, tam leży nasza przyszłość. Już wkrótce pokażemy Wam case'y z kampanii na rynku Hong Kongu czy w Singapurze. Uczymy się tamtejszego rynku i kanałów social media, upatrując w tym silnego UVP marki Tigers - podkreśla Georgiew.

Agencja Tigers wnosi zaplecze operacyjne i inwestycje oraz wsparcie marketingowe. CDK z kolei - wiedzę o Chinach, sieć kontaktów, kompetencje językowe i doświadczenie na rynku tłumaczeniowo-konsultacyjnym.

- Naszą misją jest bycie przewodnikiem na Jedwabnym Szlaku, a ambicją - stać się kompleksowym wsparciem dla każdego, kto chciałby wejść na agresywnie rosnący chiński rynek. Research, marketing, tłumaczenia i etykieta chińska nie mają przed nami tajemnic - dodaje Wojciech Jaworski, CEO CDK.

Dołącz do dyskusji: Agencja Tigers większościowym udziałowcem w firmie Chiny dla Każdego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl