SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tobias Solorz wiceprezesem Cyfrowego Polsatu. Tomasz Szeląg za Joannę Nieckarz w Polkomtelu

Zmiany w zarządach spółek Grupy Polsat. Tomasz Szeląg zastąpi Joannę Nieckarz na stanowisku członka zarządu ds. finansowych Polkomtelu, a Tobias Solorz obejmie funkcję wiceprezesa zarządu Cyfrowego Polsatu.

Tobias Solorz, prezes Cyfrowego Polsatu Article

Joanna Nieckarz, członek zarządu ds. finansowych Polkomtelu, pozostanie w nim do końca sierpnia br. Rada nadzorcza spółki zdecydowała, że od 1 września stanowisko to obejmie Tomasz Szeląg, który będzie odpowiadał za konsolidację oraz zarządzanie finansami całej Grupy Polsat. Dotychczas zarządzał on finansami zarówno Cyfrowego Polsatu, jak i Telewizji Polsat.

- Powołanie Tomasza Szeląga na jej następcę w zarządzie Polkomtelu jest procesem naturalnym, zmierzającym do konsolidacji finansów całej Grupy Polsat. Wierzę, że Tomasz Szeląg sprosta wyzwaniu jakim jest kierowanie finansami całej naszej Grupy - powiedział Zygmunt Solorz-Żak.

Z kolei rada nadzorcza Cyfrowego Polsatu podjęła decyzję o powołaniu z dniem 1 września Tobiasa Solorza w skład zarządu spółki. Początkowo obejmie on funkcję członka zarządu, a po zarejestrowaniu przez sąd zmian w statucie - wiceprezesa. Solorz będzie odpowiadał za nadzór właścicielski nad wszystkimi spółkami z grupy.

Ponadto zgodnie z wcześniejszymi informacjami, po zarejestrowaniu przez sąd zmian w akcie założycielskim Polkomtelu, stanowisko wiceprezesa zarządu spółki formalnie objął Dominik Libicki (przeczytaj więcej na ten temat).

- Tobias Solorz i Dominik Libicki pełniąc funkcje zarówno w zarządzie Cyfrowego Polsatu, jak i Polkomtelu będą odpowiedzialni za realizację celów i zadań jakie stoją przed całą Grupą Polsat. Cieszę się, że współpracują ze sobą, co bez wątpienia ułatwi Grupie Polsat realizację stojących przed nią wyzwań - dodał Solorz-Żak.

Cyfrowy Polsat i Polkomtel to zintegrowana grupa medialno-telekomunikacyjna kontrolowana przez Zygmunta Solorza Żaka.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tobias Solorz wiceprezesem Cyfrowego Polsatu. Tomasz Szeląg za Joannę Nieckarz w Polkomtelu

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
adas
uuuuu..... jeszcze troche i "mokra włoszka" zostanie wymixowany..... hahahahahaha
13 8
odpowiedź
User
Neo
Cały Zygmunt, cały Zygmunt na tym zdjęciu. A propo, mam pytanie do CP za pośrednictwem Wirtualnych, kiedy moje dziecko doczeka się TVP ABC?
11 12
odpowiedź
User
Max
Pewnie będzie to TVP ABC, jak TVP zacznie po ludzku gadać. Ale z drugiej strony - ja nie narzekam na brak ciekawych kanałów dla dzieci w CP, a nie powiem, żeby mnie ta problematyka nie interesowała :)
9 8
odpowiedź