SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W ostatni piątek poranna audycja TOK FM bez "trzódki". Agora: "Czasem może się zdarzyć zmiana"

Piątkowy "Poranek Radia TOK FM" poprowadziła Karolina Lewicka, a nie Jacek Żakowski. W drugiej części programu zabrakło także stałego grona komentatorów, którzy od 19 lat omawiają bieżące tematy w tym samym składzie.

Article

Dla wielu słuchaczy TOK FM to kultowa audycja. Piątkowe wydanie "Poranka Radia TOK FM" (w godz. 7-9) od marca 2003 r. prowadzi Jacek Żakowski. W pierwszej godzinie gospodarz audycji zaprasza na przegląd prasy i rozmowy z gośćmi. W drugiej - omawia najważniejsze wydarzenia z "trzódką" komentatorów: Tomaszem Lisem, Wiesławem Władyką i Tomaszem Wołkiem. Ten skład nie zmienił się przez ostatnie 19 lat. Ale w audycji 25 marca słuchacze nie usłyszeli rano ani Jacka Żakowskiego ani panów z "trzódki".

Agata Staniszewska, rzeczniczka prasowa Agory, do której należy stacja TOK FM, potwierdza, że doszło do zamiany prowadzących poranną audycję. - Jacek Żakowski prowadził "Poranek Radia TOK FM" w tę środę i czwartek, a jego gośćmi były osoby dobrane w zależności od omawianych wydarzeń i nie byli to panowie z zestawu "trzódki" - mówi Agata Staniszewska.

W środę i czwartek Jacek Żakowski w gronie komentatorów gościł same panie (w środę - Agnieszkę Wiśniewską, dr Barbarę Brodzińską-Mirowską i Renatę Grochal, w czwartek - Agatę Szczęśniak, Ewę Siedlecką i Krystynę Kurczab-Redlich).

- W piątek "Poranek Radia TOK FM" prowadziła Karolina Lewicka. Jej gośćmi po godz. 8 byli Zuzanna Dąbrowska i Roman Imielski - mówi Agata Staniszewska. - Dobór gości leży po stronie gospodarza audycji i utarło się, że w piątki na naszej antenie pojawiają się te same osoby i wiem, że słuchacze na nie czekają, ale czasem może się zdarzyć zmiana.

Czy za tydzień "trzódka" pojawi się w "Poranku Radia TOK FM"? - Wydaje mi się, że tak - odpowiedziała rzeczniczka Agory.

Radio TOK FM ma 26,2 tys. subskrybentów cyfrowych

Według badania Radio Track od grudnia 2021 r. do lutego 2022 r. Radio TOK FM miało 2,9 proc. udziału w rynku słuchalności wobec 2,6 proc. rok wcześniej.

Z oferty cyfrowej Premium TOK FM na koniec ub.r. korzystało 26,2 tys. użytkowników, wobec 25,9 tys. rok wcześniej. Agora podała, że w grudniu ub.r. przychody ze sprzedaży tej oferty zwiększyły się rok do roku o 23,1 proc.

W grudniu 2020 r. dynamika przychodów z Premium TOK FM wynosiła 17,3 proc., a rok wcześniej - 63,3 proc. Obecnie oferta obejmuje ponad 75 tys. odcinków audycji z anteny Radia ROK FM i wielu dodatkowych podcastów.

Dołącz do dyskusji: W ostatni piątek poranna audycja TOK FM bez "trzódki". Agora: "Czasem może się zdarzyć zmiana"

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
troll
Jaka tam trzódka - to zwykła trzoda!
odpowiedź
User
Adrian
Szczęśliwym krajem jesteśmy, skoro to ma być temat...
odpowiedź
User
dk
19 lat w nienawiści do Polaków i polskości, takie to kręgi Agory.
odpowiedź