SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Chomicki dyrektorem ds. technologii w Związku Cyfrowa Polska

Tomasz Chomicki z Samsung Electronics Polska został dyrektorem ds. technologii w Związku Cyfrowa Polska.

Tomasz ChomickiArticle

Chomicki będzie odpowiedzialny m.in. za koordynację działań w zakresie rozwiązań technologicznych, nad którymi pracują firmy członkowskie organizacji. Ma być również odpowiedzialny za promocję wśród członków organizacji rozwiązań wspierających rozwój technologiczny.

- W pracach Cyfrowej Polski ważnymi kwestiami są m.in. nasze opinie, stanowiska do tematów, które dotyczą różnych rozwiązań technicznych, jak np. sieć piątej generacji, szeroko pojęte cyberbezpieczeństwo czy HbbTV. Zależy nam, by działania w tym zakresie były skoordynowane i pomagały w przedstawieniu spójnych rekomendacji firm członkowskich naszego Związku - mówi Tomasz Chomicki. - Moją rolą będzie również doradzanie zarządowi we wszelkich tematach związanych z pojawiającymi się nowymi trendami technologicznymi - dodaje.

Chomicki w Samsung Electronics Polska

Tomasz Chomicki jest dyrektorem ds. rozwoju biznesu w Samsung Electronics Polska. Odpowiada za rozwój biznesu oraz tworzenie nowych strategicznych partnerstw biznesowych, w tym za kreowanie innowacyjnych projektów z administracją publiczną.

Jest absolwentem Akademii Techniczno-Rolniczej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy - Wydział Elektroniki i Telekomunikacji, The George Washington University - School of Business. Ukończył również specjalistyczne kursy w London Business School.

Jest też nauczycielem akademickim i koordynatorem programu Samsung Electronics Polska w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pełni też funkcję przewodniczącego Komitetu Administracji Cyfrowej w Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji.

Dołącz do dyskusji: Tomasz Chomicki dyrektorem ds. technologii w Związku Cyfrowa Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl