SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w informacjach Radia Kolor. Tomasz Domański szefem newsroomu

Do zespołu Radia Kolor dołączył Tomasz Domański, który objął stanowisko szefa newsroomu. Zastąpi Pawła Zyskowskiego, który odchodzi ze stacji.

Article

„Zmiany w Radiu Kolor. Od poniedziałku wprowadzony ma zostać nowy rozdział w formie, treści i jakości przygotowywanych informacji. Przede wszystkim stawiamy na newsy ze stolicy i powiatów około warszawskich. Urozmaicone wiadomości pojawią się również na naszej stronie radiokolor.pl, zarówno w formie tekstowej jak i dźwiękowej, wkrótce też odżyje nasz profil na Twitterze" - mówi prezes stacji Alina Strześniewska.

Reorganizacja podyktowana jest zmianami w redakcji informacji. Tomasz Domański zastąpi Pawła Zyskowskiego, który żegna się z Radiem Kolor. Domański przez ostatni rok pracował w Telewizji Republika, jako kierownik newsroomu, wydawca i prowadzący magazyn ekonomiczny.

Wcześniej pracował w Radiu dla Ciebie, gdzie przez 2,5 roku przygotowywał serwisy informacyjne.

W przeszłości związany był m.in. z TVN CNBC oraz Grupą Radiową Agora. W Radiu Kolor będzie przygotowywać serwisy oraz dbać o merytoryczną zawartość strony internetowej.

Z danych Radio Track Kantar Polska wynika, że Radio Kolor w okresie od czerwca do listopada 2021 miało w Warszawie 1,6 proc. udziału w rynku.