SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Foryś szefem GPD Agency, Mariusz Radecki dyrektorem kreatywnym

Tomasz Foryś objął stanowisko CEO w agencji reklamowej GPD Agency. Zajmujący je poprzednio Mariusz Radecki skupi się obecnie na funkcji dyrektora kreatywnego.

Tomasz ForyśTomasz Foryś

Z GPD Tomasz Foryś jest związany od ponad dekady. Dotychczas odpowiedzialny był w GPD za rozwój strategii nowych produktów i technologii oraz integrację działań offline i online. W roku 2008 został członkiem zarządu, stając tym samym na czele działów client service i strategii. Zaangażowany był w tworzenie strategii komunikacji oraz obsługę największych marek z portfolio agencji.  

We wrześniu 2014 roku został członkiem zarządu utworzonej wtedy spółki GPD Agency. Innym członkiem jej zarządu jest Leszek Zalewski, a prezesem - Mariusz Radecki.

Poprzednio to Radecki był CEO w agencji, jednocześnie pełnił funkcję dyrektora kreatywnego. - Dotychczasowy prezes i właściciel GPD Mariusz Radecki w pełni poświęci się roli dyrektora kreatywnego - poinformowano na fanpage’u facebookowym firmy.

Dla nowego prezesa kluczowe będą prowadzenie przez agencję skutecznej działalności operacyjnej oraz zapewnienie klientom wsparcia na każdym etapie procesu decyzyjnego.   - W nowej roli chcę się skupić nad rozwojem kompetencji GPD Agency w zakresie kompleksowej obsługi klientów. Będziemy stale zacieśniać integrację działań offline i online oraz kreacji z produkcją. Taka synergia jest skutecznym narzędziem, które umożliwi nam wyjście naprzeciw obowiązującym trendom oraz oczekiwaniom naszych obecnych i przyszłych klientów - tłumaczy Tomasz Foryś. - W najbliższej przyszłości będziemy rozwijać również nasze usługi e-commerce i wzmacniać pozycję na rynkach zagranicznych - zapowiada.  

Tomasz Foryś jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

W 2018 roku GPD Agency zanotowała wzrost przychodów ze 113,65 do 118,16 mln zł oraz zysku netto z 28,64 do 40,92 mln zł. Mariusz Radecki ma 62,81 proc. udziałów spółki, a jej pozostałymi wspólnikami są Leszek Zalewski (31,4 proc.) i Tomasz Foryś (4,96 proc.) oraz sama firma GPD Agency (0,83 proc.).

 

Dołącz do dyskusji: Tomasz Foryś szefem GPD Agency, Mariusz Radecki dyrektorem kreatywnym

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl