SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Krawczyk oficjalnie dyrektorem Mediów Regionalnych

Tomasz Krawczyk objął oficjalnie stanowisko krajowego dyrektora rozwoju redakcyjnego Grupy Media Regionalne. Pełnił tę funkcję od grudnia ub.r.

Tomasz KrawczykArticle

Krawczyk odpowiada za należy nadzór nad rozwojem produktów redakcyjnych, w tym serwisów informacyjnych oraz społecznościowych Grupy Media Regionalne.

Tomasz Krawczyk do grudnia ub.r. był w Mediach Regionalnych zastępcą krajowego dyrektora rozwoju redakcyjnego. W przeszłości pracował też w Pro Media.

Krawczyk z Mediami Regionalnym związany jest od 2007 roku.

Media Regionalne zostały przejęte przez Polskapresse pod koniec 2013 roku (więcej na ten temat).

Dołącz do dyskusji: Tomasz Krawczyk oficjalnie dyrektorem Mediów Regionalnych

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
czytelnik 183
Może Pan coś zrobi, żeby gazety regionalne były bardziej regionalne, bo to co jest teraz to woła o pomstę do nieba. Większośc gazety zwłaszcza w weekendy to artykuły niezwiązane w ogóle z regionem w którym gazeta wychodzi. Niepotrzebny jest także dodatek 7 dni Polska i świat; ludzi interesują sprawy lokalne i historia lokalna (np. potencjałem jest tu regiopedia, która jest niewykorzystana) Dlatego proszę się nie dziwić, że sprzedaż prasy regionalnej ciągle spada. A sztuczne pompowanie nakładu pooprzez konkursy typu Mieszkanie za czytanie w dłuższej perspektywie nic nie da, naraża tylko Media Regionalne na koszty z tym związane. Pozdr
odpowiedź
User
fajnie
Super, koleś od niedochodowych internetowych będzie rządził dochodowymi gazetami.
Równia pochyła.
odpowiedź