SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Z Tomaszem Lisem pożegnał się wspólnik. Został radnym

Krystian Durma, wspólnik, a w przeszłości asystent Tomasza Lisa, został radnym powiatu pruszkowskiego i rozstał się z Wydawnictwem Tomasz Lis byłego naczelnego „Newsweeka”.

Krystian Durma (screen: YouTube/Krystian Durma)Krystian Durma (screen: YouTube/Krystian Durma)

Na początku ub.r. Tomasz Lis poinformował, że tworzy własne wydawnictwo książkowe. Początkowo miało nazywać się TOMY, ale stanęło na bardziej oczywistej nazwie: Wydawnictwo Tomasz Lis. Wspólnikiem byłego redaktora naczelnego „Newsweek Polska” został Krystian Durma, jego były asystent na tym stanowisku.

Durma miał 10 udziałów o wartości nominalnej 500 zł, Lis pozostałe 90 (o wartości 4,5 tys. zł). W lutym br. dokonano wpisu w KRS, z którego wynika, że obecnie jedynym wspólnikiem firmy jest Lis.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Wszystko przez to, że Krystian Durma wystartował w wyborach do rady powiatu pruszkowskiego (z KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa). Zdobył 1151 głosów (10,74 proc.), co zapewniło mu funkcję radnego.

Czy rozstanie z Lisem było spowodowane rozpoczęciem kariery samorządowej? - To jest jedyny powód - potwierdza w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Durma. Choć dodaje, że nie będzie to jego wyłączne zajęcie. - Mam mnóstwo planów zawodowych i myślę o różnych rzeczach - podkreśla.

Jedną z pierwszych książek wydanych przez Wydawnictwo Tomasz Lis Tomasza Lisa było „Tomasz Lis: Na żywo”, czyli wywiad rzeka Beaty Grabarczyk z Tomaszem Lisem. Do tej pory opublikowano też dziennik Tomasz Lisa „Od października do października”, „Świat według PiS” Marka Zagrobelnego oraz rozmowy z Kazimierzem Marcinkiewiczem i Leszkiem Millerem (ta druga Tomasza Lisa).

Dołącz do dyskusji: Z Tomaszem Lisem pożegnał się wspólnik. Został radnym

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Doro
w końcu się uwolnił
odpowiedź
User
Tomek
Kelnerem byłeś, kelnerem będziesz
odpowiedź
User
Sisu
Ale kto to jest?
odpowiedź