SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Machała gospodarzem „Graffiti” w Polsacie i Polsat News

Od 17 stycznia część wydań porannego cyklu wywiadów „Graffiti” w Polsacie i Polsat News będzie prowadził Tomasz Machała, redaktor naczelny i wiceprezes Wirtualna Polska Media ds. produktu wydawniczego. Machała w Polsat News jest też gospodarzem cotygodniowego programu „#Newsroom”.

Tomasz MachałaArticle

Tomasz Machała będzie prowadził „Graffiti” na zmianę z Piotrem Witwickim. Program jest emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 7.45 w Polsacie i Polsat News.

- Piotr Witwicki wciąż będzie prowadził większość rozmów - zaznacza Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat. - Tomasz Machała pracował już w Polsacie i cieszę się, że znów będzie można zobaczyć go na naszej antenie. „Graffiti” to poranny program polityczny z najlepszą oglądalnością w Polsce i liczymy, że Tomek dodatkowo wzmocni to pasmo - dodaje Gawryluk.

- Drugi raz do tej samej rzeki wchodzę z dużą przyjemnością. Cieszę się z dobrej współpracy lidera telewizji, czyli Polsatu i lidera internetu, czyli Wirtualnej Polski. Jest ona korzystna dla obu firm. Doceniam to, co Dorota Gawryluk robi w Telewizji Polsat. Mam nadzieję na dobre przyjęcie przez widzów - komentuje Tomasz Machała

Machała prowadzi w Polsat News „#Newsroom”

Tomasz Machała pracował już w Polsacie w latach 2004-2011, był reporterem politycznym „Wydarzeń” i jednym z prowadzących „Graffiti”. Natomiast od maja ub.r. prowadzi program publicystyczny „#Newsroom”, emitowany w niedziele o godz. 18 jednocześnie w Polsat News i na WP.pl.

Po odejściu Polsatu Tomasz Machała przez 4,5 roku zarządzał Grupą naTemat, pełniąc funkcje m.in. redaktora naczelnego naTemat.pl i prezesa spółki wydającej ten portal. W listopadzie 2016 roku przeszedł do Wirtualnej Polski, w styczniu 2017 roku objął funkcję wiceprezesa Wirtualna Polska Media ds. wydawniczych, a od wiosny 2018 roku ma dodatkowe obowiązki w związku z przejściem Adama Plony do należącej do WP spółki Domodi.

Według danych Nielsen Audience Measurement w ub.r. Polsat News miał 1,13 proc. udziału w rynku oglądalności, wobec 1,12 proc. rok wcześniej. We wrześniu ub.r. stacja testowo została udostępniona na czwartym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej w Warszawie, Katowicach, Poznaniu oraz Trójmieście.

Dołącz do dyskusji: Tomasz Machała gospodarzem „Graffiti” w Polsacie i Polsat News

24 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tomek
Nie moge go ogladac. Ta jego postepowosc wylewa sie z ekranu.
odpowiedź
User
Adrian
Dlaczego u Solorza, a nie u siebie w WP? Bo telewizję WP ogląda cztery osoby. Piękne przyznanie się do klęski.
odpowiedź
User
Tomek Machała
Nie moge go ogladac. Ta jego postepowosc wylewa sie z ekranu.
Proszę dać mi szansę
odpowiedź