SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Niski wiceprezesem Polskapresse w Krakowie

Tomasz Niski, do niedawna dyrektor generalny spółki Edytor, od 7 marca br. dołączył do zarządu Polskapresse Oddział Prasa Krakowska, gdzie objął stanowisko wiceprezesa.

Tomasz Niski wiceprezesem Polskapresse w Krakowie

W zarządzie spółki Niski odpowiada za działalność internetową, „Echo Miasta” oraz rozwój nowych projektów na rynku małopolskim. Do jego zadań należy wzmocnienie pozycji serwisów kontentowych Polskapresse w Małopolsce, szczególnie portalu NaszeMiasto.pl, oraz tytułu „Echo Miasta”.

Obecnie zarząd Polskapresse Prasa Krakowska jest trzyosobowy poza Tomaszem Niskim tworzą go Bernadetta Podlińska, prezes Oddziału i Andrzej Wojdyło, członek zarządu odpowiedzialny za subregiony i kolportaż.

Tomasz Niski był w przeszłości już związany z Polskapresse. W latach 1998-2004 pracował w Polskapresse Oddział Prasa Bałtycka jako dyrektor działu sprzedaży gazet i oddziałów terenowych „Dziennika Bałtyckiego”, a później wiceprezes. W latach 2005-2007 był prezesem spółki należącej do Grupy Polskapresse, Oficyna Wydawnicza Wielkopolski, wydawcy „Głosu Wielkopolskiego”. Później pełnił funkcje prezesa i dyrektora zarządzającego Gazeta Pomorska Media House, a ostatnio dyrektora generalnego spółki Edytor, wydawcy „Gazety Olsztyńskiej/Dziennika Elbląskiego".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tomasz Niski wiceprezesem Polskapresse w Krakowie

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
topr
trzymam kciuki
odpowiedź
User
operon
Jak to się mówi, "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki", ale z drugiej strony "tonący brzytwy się chwyta". Gazeta Krakowska - rozpowszechnianie płatne razem w styczniu br. wynosi 26,374 i regularnie spada rok do roku. No ale taaaakie tęgie intelekty są w Zarządzie (akurat nie piję tu do TN), to i nie dziwota. Jak to się mówi: rubbish in, rubbish out. Niedługo większy zasięg będzie mieć wiele osób/profili na fajsie, aniżeli GK. Nowy tytuł powinni sobie dać dla GK - GK czyli Gazeta Kaput. Tytuł byłby zgodny ze stanem faktycznym, jak również pięknie nawiązywał do Herr Właściciela.
odpowiedź
User
scrappy coco
Operon Pierdoło, spójrz za okno, w słoneczko i nie marudź!
odpowiedź