SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TP SA uruchamia nowe usługi zarządzalnej telefonii IP dla firm

Telekomunikacja Polska uruchomiła usługi IP PABX dla firm w oparciu o system telefonii IP Cisco.

Usługa kierowana do średniej wielkości i dużych firm oraz firm wielooddziałowych umożliwia użytkownikom obniżenie kosztów eksploatacji i zarządzania systemem łączności oraz podniesienie wydajności pracy.

Usługa IP PABX tp daje możliwość prowadzenia rozmów pomiędzy oddziałami firmy w ramach sieci IP VPN, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. IP PABX tp oferuje również zestaw zaawansowanych funkcji usprawniających komunikację w firmie oraz integrację z aplikacjami biurowymi. W ramach usługi TP zapewnia serwer komputerowy z oprogramowaniem zarządzającym telefonią IP, komplet telefonów IP, instalację systemu dopasowanego do potrzeb klienta oraz utrzymanie, administrację i serwisowanie wszystkich urządzeń telefonii IP.

„Telefony stały się tak niezbędnym narzędziem pracy, że wiele firm nawet nie próbuje obliczyć całkowitych kosztów posiadania systemu telefonicznego z uwzględnieniem wszystkich składników. Tymczasem w wielu wypadkach, zwłaszcza większych firm, samo tylko połączenie sieci telefonicznej z teleinformatyczną i scentralizowanie zarządzania przynoszą wymierne oszczędności finansowe“ - powiedział Konrad Kobylecki, Członek Zarządu Telekomunikacji Polskiej.

„Oparcie firmowego systemu telefonicznego na telefonii IP umożliwia integrację z programami biurowymi oraz wdrażanie w przyszłości dodatkowych aplikacji – jak np. wideotelefonia IP, czy wideokonferencje IP, które  pozwolą na podniesienie wydajności i komfortu pracy. Korzyści te będą niejednokrotnie nawet większe, niż same tylko oszczędności na taryfach telefonicznych, o których się słyszy najczęściej“ - powiedział Paweł Malak, dyrektor generalny Cisco Polska. „Oferowanie telefonii IP jako usługi przez największego operatora w Polsce dowodzi, że rozwiązanie to spełnia bardzo surowe wymagania dotyczące jakości i niezawodności“.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TP SA uruchamia nowe usługi zarządzalnej telefonii IP dla firm

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl