SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TP uczestnikiem inicjatywy Global Compact

Telekomunikacja Polska włączyła się do grona firm kierujących się zasadami odpowiedzialnego biznesu w ramach Global Compact, inicjatywy Kofi Annana, Sekretarza Generalnego ONZ.

Podczas spotkania 24 marca z Markiem Józefiakiem, Prezesem TP, potwierdził to Klaman Mizsei, doradca Sekretarza Generalnego ONZ i Dyrektor Regionalnego Programu Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP) na Europę i kraje WNP.

- Cieszę się, że TP jest pierwszym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce, który włączył się w inicjatywę Global Compact. To naturalna konsekwencja naszego myślenia o biznesie, w kategoriach firmy odpowiedzialnej społecznie – uważa Marek Józefiak, Prezes TP.

Ogłoszona w styczniu 1999 roku inicjatywa Global Compact jest największą na świecie akcją skierowaną do świata biznesu. Stanowi katalog 10 podstawowych zasad z zakresu praw człowieka, praw pracowniczych, ochrony środowiska i przeciwdziałania korupcji, którymi w działalności biznesowej kierują się członkowie inicjatywy. Global Compact promuje społeczną odpowiedzialność biznesu (Corporate Social Responsibility - CSR). Inicjatywa działa w 90 krajach, uczestniczy w niej około 2900 organizacji.

Ogłoszona w styczniu 1999 roku inicjatywa Global Compact jest największą na świecie akcją skierowaną do świata biznesu. Stanowi katalog 10 podstawowych zasad z zakresu praw człowieka, praw pracowniczych, ochrony środowiska i przeciwdziałania korupcji, którymi w działalności biznesowej kierują się członkowie inicjatywy. Global Compact promuje społeczną odpowiedzialność biznesu (). Inicjatywa działa w 90 krajach, uczestniczy w niej około 2900 organizacji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TP uczestnikiem inicjatywy Global Compact

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl