SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Trójmiasto: Trójka nowym liderem, RMF FM w dół

Przedstawiamy raport Radio Track MillwardBrown SMG/KRC za okres maj - lipiec 2012 przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl - dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w Trójmieście.

Trójmiasto: Trójka nowym liderem, RMF FM w dół

Na pozycję lidera - z drugiego miejsca - awansowała Trójka (wzrost z 13,40 proc. do 15,80 proc.). Na drugie miejsce - z pierwszego - spadło RMF FM (z 21,20 proc. do 15,60 proc.). Ostatnie miejsce podium należało do Radia ZET (wzrost z 10,20 proc. do 11,90 proc.). Na czwartą pozycję - z szóstej - awansowało Radio Złote Przeboje (z 6,50 proc. do 8,40 proc. udziału).

 maj 2011 : lipiec 2011sierpień : październik 2011listopad : styczeń 2012luty 2012 : kwiecień 2012maj 2012 : lipiec 2012
Trójka - Program 3 Polskiego Radia13,4%18,2%15,0%13,9%15,8%
Radio RMF FM21,2%14,7%17,8%13,8%15,6%
Radio ZET10,2%11,5%10,9%12,3%11,9%
Złote Przeboje Trefl 103 i 99,2 FM6,5%7,8%9,2%8,6%8,4%
Polskie Radio Gdańsk9,1%7,7%6,8%8,8%8,2%
Radio RMF MAXXX5,1%5,0%5,1%5,2%7,4%
Radio TOK FM5,4%6,2%6,8%5,0%5,4%
Jedynka - Program 1 Polskiego Radia7,6%8,9%7,6%6,3%5,1%
Radio Eska Rock5,3%3,4%3,6%4,9%5,0%
Radio ESKA (Trójmiasto)3,7%5,7%4,4%5,6%3,7%
Radio RMF Classic2,2%1,2%1,9%3,2%3,2%
Radio CHILLI ZET3,0%2,7%2,4%2,0%2,9%
Radio Kaszebe1,7%0,9%1,5%1,6%2,0%
Radio Maryja1,2%1,5%2,2%3,5%1,8%
Radio Plus Gdańsk2,4%1,6%2,6%3,0%1,8%
Czwórka – Program 4 Polskiego Radia0,4%0,7%0,7%1,6%0,7%
Dwójka - Program 2 Polskiego Radia1,3%1,6%1,0%0,5%0,4%
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Trójmiasto: Trójka nowym liderem, RMF FM w dół

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mariusz J
Jakim cudem Trójka jest liderem skoro wszędzie na mieście słychać RMF FM. Trójkę słyszałem tylko w jedym miejscu. Coś z tymi badaniami jest nie tak.
odpowiedź
User
Zyguś
Technika, Panie poszła tak do przodu, że niektórzy ludzie mają radioodbiorniki w domach. To może dlatego. Mam nadzieję, że pomogłem.
odpowiedź
User
asdw kocham żółto-niebieska stację z Krakowa.
Też tak myślę ale dobrze jest jak RMF FM liderem jest, wtedy wyniki sa bardziej wiarygodniejsze.
odpowiedź
User
Mamusia Zygusia
Ależ RMF jest liderem. W Białymstokuna ten przykłąd. Tam być może bardziej żółto-niebieska muzyka trafia w gusta. Teraz jest wiarygodniej? Mam nadzieję, że też pomogłem.
odpowiedź
User
Ariel
To już kolejny ranking w którym RMF tarci a ZET szybuje do góry: Trójmiasto 2%, Białystok 2%, Kielce 4%. Jak widać znudziła się wszystkim słuchającym muzyka grana kilka razy dziennie! Ile można tego słuchać. Muzycznie wybieram Zet!
odpowiedź