SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Trwa przetarg na kampanię o przemocy seksualnej wobec kobiet

Centrum Usług Wspólnych planuje jeszcze w tym roku przeprowadzić kampanię dotyczącą niedopuszczalności przemocy seksualnej wobec kobiet. Działania będą realizowane w radiu i w internecie.

Article

Celem kampanii ma być wpływ na zmianę postaw w zakresie niedopuszczalności przemocy seksualnej wobec kobiet, w tym obalenie nieprawdziwych i szkodliwych stereotypów. Ma ona też pokazać, że przemoc seksualna wobec kobiet jest naganna i jest przestępstwem, także w sytuacji, gdy wobec kobiety dopuszcza się jej partner lub mąż.

Działania mają mieć zasięg ogólnopolski. Zaplanowano je jeszcze na br.- kampania być prowadzona przez około dwa miesiące w radiu i internecie i zakończyć się najpóźniej 15 listopada.

Obecnie nie wiadomo, kto ją zrealizuje - Centrum Usług Wspólnych prowadzi właśnie przetarg, w którym wybierze agencję odpowiedzialną za koncepcję kreatywną, przygotowanie, realizację kampanii oraz zakup na jej potrzeby mediów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Trwa przetarg na kampanię o przemocy seksualnej wobec kobiet

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ja
No i kto na tym ma zarobić? A co z facetami, którzy poddani są biernej agresji? Np. odmowa seksu. I takie tam...
8 8
odpowiedź