SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Tu się warzy z zasadami” w kampanii piwa Okocim (wideo)

W piątek wystartowała nowa kampania reklamowa marki piwa Okocim (Carlsberg Polska). Idea kreatywna „Tu się warzy z zasadami” odnosi się do 170-letniej tradycji piwowarskiej browaru Okocim. Podkreśla także rolę okocimskich piwowarów i ich osobiste zaangażowanie w warzenie piwa.

Article

„Tu się warzy z zasadami” to tytuł nowej kampanii marki Okocim. Nawiązuje ona do zasad, postaw i wartości, którymi kierował się w swoim życiu i pracy Jan Goetz, założyciel Browaru Okocim, i które inspirują kolejne pokolenia okocimskich piwowarów.

Brzescy piwowarzy to główni bohaterowie nowej kampanii marki Okocim, która oparta jest o ich autentyczne wypowiedzi oraz postaci (w kampanii nie występują aktorzy). Na potrzeby kampanii przygotowano kilka spotów telewizyjnych, które będą sukcesywnie emitowane, odkrywając przed konsumentami zasady przyświecające pracy piwowarów z browaru Okocim.

Najwyższą jakość warzonych piw mają potwierdzać również podpisy tych piwowarów widniejące na etykietach poszczególnych wariantów. Jedynie na etykiecie piwa Jasne Okocimskie znajduje się nazwisko Jana Goetza, na cześć założyciela browaru, którego postać zainspirowała powstanie receptury tego wariantu.

 

- Nowa kampania to przełom w komunikacji marki Okocim. Po raz pierwszy tak silnie odnosimy się do jej korzeni, postaci założyciela browaru oraz piwowarów. Chcemy podkreślić, że piwo Okocim od początku swego istnienia jest warzone w myśl zasad, które wywodzą się od Jana Goetza i towarzyszą pracy jego następców także dzisiaj. Historia i dziedzictwo marki są obecne w każdym elemencie komunikacji, począwszy od etykiet i skończywszy na spotach, które powstały we wnętrzach browaru Okocim w Brzesku - podkreślił Maciej Banaszkiewicz, brand manager marki Okocim.

Kampania jest związana z rebrandingiem marki, odświeżeniem szaty graficznej oraz portfolio produktowego, w skład którego wchodzą obecnie cztery warianty piw: Jasne Okocimskie, Klasyczna Pszenica, Mistrzowski Porter i Mocne Dubeltowe.

Nowa kampania marki Okocim zakłada wielokanałowe dotarcie do konsumentów poprzez telewizję (kanały główne i tematyczne: TVP, Polsat, TVN, TVN7, Puls, Puls2), internet (Interia, Wirtualna Polska, Onet, Gazeta.pl, TVN, Ipla, Facebook, Instagram, Youtube, blogosfera), prasę oraz w sklepach.

Kreację przygotowała agencja Upside. Za działania w kanałach digital odpowiada Upside i Grupa AdNext. Zakup mediów leży po stronie PHD Media Direction.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Tu się warzy z zasadami” w kampanii piwa Okocim (wideo)

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Makoto
Jeśli ktoś wierzy w te bzdury o zasadach to polecam kupi jedno takie "piwo" i spróbować je wypić. Zasada (jedyna) jest taka, żeby sprzedać jak najwięcej piwopodobnego sikacza.
17 9
odpowiedź
User
kiker
Carlsberg i ważenie piwa.... He he sika...m ze śmiechu, kolejne szczyny...
13 8
odpowiedź
User
TVP Kraków widz
W kronice TVP Kraków pokazywano niedawno zdesperowanych producentów chmielu pod browarem Okocim którzy to wysypywali swoje zbiory przed bramą bo nikt nie chce ich odkupić a browar sprowadza substytut cysternami z germani cza by poszukać w archiwum TVP Kraków na www
11 8
odpowiedź
User
PIWOSZ
3 składniki: woda, chmiel, słód. A reszta ... dziesiątki beczek chemii. Zresztą chmiel też jest chemiczny a nie taki jak na reklamie. Zwykły trik.. by sprzedać jak najwięcej.
11 8
odpowiedź
User
Robly
Dla mnie ten facet trochę Kaczyńskiego przypomina. Taki typ.
8 8
odpowiedź