SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Turnau zamiast Niemczyckiego

Agora przeprowadziła zmiany w strukturze segmentu 'Gazety Wyborczej'.

Jak podano w komunikacie prasowym od 3 kwietnia 2006 szefem segmentu i wydawcą „Gazety Wyborczej” został Stanisław Turnau, związany od początku z „Gazetą”. Wcześniej przez przeszło 16 lat pracy w GW  był dziennikarzem, szefem działu politycznego i sekretarzem redakcji GW, potem dyrektorem różnych części biznesowych Gazety. Podlega mu Redakcja, Wydawnictwo i Marketing oraz piony Internet i Projektów specjalnych.

- Zmiana ta ma usprawnić zarządzanie - wyjaśnia nam Beata Kruczek, rzecznik prasowy Agory.

Dotychczas to stanowisko piastował Piotr Niemczycki.

To nie jedyne zmiany Agorze. Marek Tretyn objął stanowisko dyrektora sprzedaży  reklam i ogłoszeń  ”Gazety” w całym kraju. Podlegają  mu też jak dotychczas warszawskie działy wspierające sprzedaż. Jest również  odpowiedzialny za największy w historii „ Gazety”  projekt zmian w sprzedaży ”Cała Naprzód”.

Wojciech Fusek, wydawca zamkniętego „Nowego Dnia”, obejmuje stanowisko dyrektora wydawniczego ds regionalnych dyrektorów  wydawniczych i odpowiadać będzie za wynik oddziałów lokalnych Gazety  oraz za organizację druku i wyniki jej tytułów. 

Tomasz Józefacki – dotychczasowy szef ds. oddziałów  - został dyrektorem ds. rozwoju w wydawnictwie i poprowadzi szereg projektów technologicznych i biznesowych.

Cały segment Gazety  oraz pionu  druku,  i kolportażu nadzoruje, jak dotąd,  wiceprezes Agory - Piotr Niemczycki.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Turnau zamiast Niemczyckiego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl