SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVN Fabuła i NTL w ofercie Vectry

1 sierpnia 2016 roku do pakietów telewizyjnych Vectry wejdą dwa kanały: TVN Fabuła i NTL.
 

fot. Shutterstock.com Article

TVN Fabuła pojawi się w Pakiecie Srebrnym, na pozycji 147, a kanał NTL będzie dostępny w Pakiecie Złotym na miejscu 190.

Od 1 sierpnia br. niektóre kanały z portfolio TVN pojawią się na zdublowanych pozycjach w nowym spisie programowym Vectry.

Wirtualnemedia.pl

Pozycja aktualna

Pozycja dodatkowa

Kanał

TVN24 HD

807

136

TVN24 BIS

804

137

TVN TURBO HD

219

145

TVN STYLE HD

705

146

TVN METEO ACTIVE

806

166

MANGO

717

144

TRAVEL CHANNEL HD

521

167

Na koniec ub.r. sieć kablowa Vectra miała 936 tys. abonentów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TVN Fabuła i NTL w ofercie Vectry

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Wiktor Antkowiak
To dziś uruchomiono 3 nowe kanały: VECTRA EVENTS, TVN FABUŁA HD i NTL i wprowadzone zostały dodatkowe programy TVN 24 HD, TVN 24 BIS, TVN METEO ACTIVE (którym zmienia nazwę na HG TV), TVN Turbo HD, TVN Style HD, Mango i Travel Channel HD.

Prezes zarządu VECTRY T. Zurański powiedział: "Chcemy ubogacać ofertę programową naszej sieci kablowej o trzy nowe kanały. Dodatkowe pozycje programów TVN-u to dodatek w ofercie programowej".

Prezes wspominał o swoim kanale VECTRA EVENTS: "To kanał którym zostaną emitowane wydarzenia którym nasza sieć kablowa uczestniczy".

Przypominamy że mecenasem Sierpnia w VECTRZE jest Adventure HD

Dla wirtualnemedia.pl Wiktor Antkowiak (Legnica)
8 8
odpowiedź
User
wlodek
Oglądam msze św. w niedziele i mam zastrzeżenia do jakości głosu.Nie można zrozumieć co księża mówią podczas modlitw a także co jest czytane w ewangeli.Po prostu mikrofony wyłapują głos z kościoła a nie z ołtarza. Powstaje niesłyszalny tumult. Wystarczy umieścić 2 mikrofon przy ołtarzu.Jak nie wiecie to pomogą wam w Częstochowie,gdzie transmisje są OK.
8 8
odpowiedź
User
hela
Nie oglądam tv,same badziewia,powtórki i reklamy przerywane.
8 8
odpowiedź