SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVP chce wydać ponad 1,5 mln zł na system do zarządzania podróżami służbowymi

Telewizja Polska w przetargu szuka firmy, która wdroży u niej kompleksowy system zarządzania podróżami służbowymi.

Zlecenie dotyczy systemu umożliwiającego m.in. automatyzację procesów księgowania rozliczeń kosztów krajowych i zagranicznych podróży służbowych i wyjazdów. System, w formie aplikacji webowej i mobilnej, ma pozwalać pracownikom i współpracownikom Telewizji Polskiej samodzielne wnioskowanie i rozliczenia kosztów takich podróży na nowej wersji portalu korporacyjnego SAP FIORI.

Wybrana w przetargu firma w ciągu 12 miesięcy od podpisana umowy ma dostosować i zmodyfikować pozostałe moduły systemu SAP wynikające z jego wdrożenia, w ciągu kolejnego roku - wprowadzić moduły wynikające z zaleceń po wdrożeniu systemu, a w trzecim roku umowy - pozostałe moduły wynikające z nowych potrzeb biznesowych i rozwoju systemu.

W przetargu mogą wziąć udział firmy, które w ciągu ostatnich pięciu lat zrealizowały przynajmniej jedno wdrożenie za minimum 400 tys. zł brutto dotyczące systemu informatycznego do zarządzania podróżami służbowymi w środowisku SAP w firmie zatrudniającej minimum 1,5 tys. pracowników. Warunkiem jest też zatrudniane kilku specjalistów o wskazanym doświadczeniu, m.in. menedżerów ds. wdrożeń aplikacji w systemie SAP oraz programistów aplikacji w systemie SAP FIORI i SAP w języku ABAP.

Wadium wynosi 40 tys. zł, oferty będzie można składać do 10 listopada.

Telewizja Polska zaznaczyła, że szacunkowa wartość tego zamówienia to 1,57 mln zł (bez VAT).

W ub.r. przychody Telewizji Polskiej zwiększyły się o 7,2 proc. do 3,25 mld zł, a przy wzroście kosztów operacyjnych o 21,7 proc. do 3,12 mld zł zysk netto skurczył się ze 198,32 do 3,89 mln zł.

W planie finansowym na br. Telewizja Polska zapisała wzrost przychodów do 3,42 mld zł, zwiększyć mają się zarówno wpływy z reklam i sponsoringu, jak i rekompensaty abonamentowej. W górę pójdą też koszty energii i usług zewnętrznych, a ze sprzedaży obligacji skarbowych nadawca spodziewa się minimum 171 mln zł straty.

Dołącz do dyskusji: TVP chce wydać ponad 1,5 mln zł na system do zarządzania podróżami służbowymi

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
seba
no wyobraźcie sobie, że pracownicy i współpracownicy podróżować muszą, szok
odpowiedź
User
Sieci
Pewnie chcą podróży do Białorusi , Rosji i Korei Północnej by bardziej wdrożyć jeszcze lepsze standardy z tych krajów szczekaczek by nie byli gorsi.
odpowiedź