SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dziennikarze TVP3 nagrali kolędy z zespołem „Mazowsze”

Prezenterzy, reporterzy i dziennikarze TVP3 wraz z zespołem „Mazowsze” nagrali z okazji Świąt Bożego Narodzenia dwie kolędy: „Tryumfy Króla Niebieskiego” i „Bóg się rodzi”. Producentem jest regionalna antena Telewizji Polskiej, kolędy będą emitowane na regionalnej antenie publicznego nadawcy.

Article

W nagrywaniu kolęd wzięli udział dziennikarze, którzy są twarzami anteny - Konrad Krakowiak, Marzena Kawa i Agnieszka Borkowska, ale także prowadzący „Express Regionów” Mirosław Rogalski oraz prowadzący „Poranek TVP3” - Mateusz Gadomski. - Warto podkreślić, że regionalna antena publicznego nadawcy produkuje tradycyjną kolędę z udziałem znakomitego, regionalnego zespołu - mówi nam dyrektor i redaktor naczelny TVP3, Paweł Gajewski.

 

Kolęd będzie można wysłuchać na antenach TVP3, ale także – jak się dowiadujemy – będą dostępne w mediach społecznościowych nadawcy.

4 października na antenie TVP3 zadebiutowała jesienna ramówka. Znalazło się w niej wiele nowych programów, m.in. „Głos Regionów. Interwencje”, „Układ” czy Poranek TVP3. Najważniejsze zmiany w ramówce widoczne są w paśmie informacyjno - publicystycznym. Pojawiło się także wieczorne pasmo dokumentalnego serialu. - Chcemy być blisko widza. Chcemy dostarczyć mu pełnię ważnych dla niego informacji z regionów, bo ośrodki regionalne są siłą Telewizji Polskiej - komentował Paweł Gajewski.

W ub.r. Telewizja Polska osiągnęła wzrost przychodów o 330 mln zł do 3,04 mld zł, a koszty jej działalności zwiększyły się o 120 mln zł do 2,82 mld zł. Wpływy nadawcy z reklam i sponsoringu zmalały o 12 proc. do 740 mln zł, natomiast z abonamentu rtv i zeszłorocznej rekompensaty wyniosły 2,04 mld zł (to 584 mln zł więcej niż w 2019 roku). Firma zanotowała 198 mln zł zysku netto, z czego ponad 188 mln zł zamierza przeznaczyć na kapitał zapasowy, a 9 mln zł - na premie dla pracowników.

 

Dołącz do dyskusji: Dziennikarze TVP3 nagrali kolędy z zespołem „Mazowsze”

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ania
Co to za obyczaj, żeby koleżankę z pracy trzymać za talię? 😳
odpowiedź
User
Wiktor
Ta dziennikarka w białej sukni, to nie przypadkiem Jagoda Rogatty?
odpowiedź
User
Hardy
Że też im języki nie odpadną...
odpowiedź