SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVS ma być rentowna w ciągu kwartału

Kanał TVS ma w ciągu trzech miesięcy osiągnąć rentowność. To efekt restrukturyzacji przeprowadzonej przez Andrzeja Andrzejewskiego, dyrektora naczelnego stacji, który po trzech miesiącach kończy pracę na tym stanowisku.

TVS ma być rentowna w ciągu kwartału

- Przez trzy miesiące dyrektor wykonał wszystkie powierzone mu zadania, m.in. powołał do życia nową strukturę organizacyjną stacji, powiązał wysokość wynagrodzeń z aktywnością zawodową, przeprowadził uzasadnione z ekonomicznego punktu widzenia zwolnienia (zlikwidowano redakcję sportową – przyp. red.), zadbał o właściwy tok produkcji audycji telewizyjnych oraz wziął udział w renegocjacjach strategicznych dla TVS umów - mówi prezes TVS-u Arkadiusz Hołda. - Co najważniejsze: w tym trudnym okresie zwiększyła się oglądalność stacji w grupie docelowej – dodaje.

Jak informuje nas prezes Hołda, dzięki przeprowadzonemu przez Andrzejewskiego obniżeniu kosztów funkcjonowania kanału, w ciągu najbliższych trzech miesięcy stacja ma osiągnąć break even-point (próg rentowności). To szybciej niż dotychczas zakładano - w lipcu ub.r. prezes TVS-u informował, że stacja powinna być rentowna już po trzech latach od startu (czyli w marcu 2011 r.). Natomiast prognozy podane przy uruchomieniu kanału w marcu 2008 roku mówiły o pięciu latach.

Andrzej Andrzejewski był dyrektorem naczelnym TVS-u od połowy grudnia ub.r., a wcześniej pracował w kanale jako producent publicystyki. Teraz zostanie głównym producentem zewnętrznym stacji. - Tworzyłem podwaliny nowego systemu producenckiego i zamierzam sprawdzić jak on działa w praktyce. Będę produkował dla stacji kilka stałych pozycji programowych o tematyce rozrywkowej – mówi Andrzejewski.

TVS nie zamierza zatrudniać nowego dyrektora naczelnego, a za podległe temu stanowisku kwestie związane z dystrybucją kanału i techniką, odpowiadać będzie sam prezes Hołda. Stacja ma też kierownika technicznego, którym jest Stanisław Kalina.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TVS ma być rentowna w ciągu kwartału

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
theo
ja mogę być nowym dyrektorem
8 8
odpowiedź
User
TVS
@theo:
Podaj nr telefonu, to odzwonimy.
8 8
odpowiedź
User
maleo
Dżizas ale żenada. Teraz sam prezes bedzie dyrektorował?! Niezle jaja, po tylu zwolnieniach to nie bedzie rentownosc tylko oszczednosc hehehehe;) no kiepskawo, lepiej panie prezesku zobacz jak sie robi to w TVN warszwa
8 8
odpowiedź
User
brydzia
hehehehehe
To już jest telewizja kabaretowa:-)
8 8
odpowiedź
User
jedna taka
kto napisał takie pierdoły ! :) W telewizji zwalniają wszystkich i przechodzą na produkcje zewnetrzne! w ciagu 3 miesiecy to razcej ktos wykupi ta stacje... Ktos palce maczał zeby stacja nie robiła nic własnymi siłami
8 8
odpowiedź