SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tymbark dalej sponsorem turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Polski Związek Piłki Nożnej i marka Tymbark (Grupa Maspex), przedłużają współpracę przy Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Na mocy nowej umowy Tymbark pozostanie głównym sponsorem turnieju piłkarskiego dla dzieci do 2024 roku.

Article

„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” jest organizowany od 14 lat przez Polski Związek Piłki Nożnej. Od początku rozgrywek ich sponsorem jest marka Tymbark (Maspex Wadowice). Na mocy podpisanej umowy partnerstwo przedłużono do 2024 roku.

„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” z Tymbarkiem do 2024 roku

– Turniej ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” stał się bardzo ważnym punktem na sportowej mapie Polski. Wsparcie od naszego głównego sponsora jest nieocenione, dlatego cieszymy się, że nasza współpraca będzie kontynuowana. Dzięki wspólnym inicjatywom pragniemy w dalszym ciągu propagować najważniejsze wartości charakteryzujące nasze rozgrywki: pasję, wychowanie, aktywność fizyczną, przyjaźń i zaangażowanie – mówi prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

Obecnie trwa XX edycja rozgrywek, która z powodu wprowadzonego w Polsce stanu epidemii została zawieszona tuż przed rozegraniem etapów wojewódzkiego i ogólnopolskiego. O wszystkich decyzjach dotyczących wznowienia rozgrywek ich organizator, Polski Związek Piłki Nożnej, będzie informował na bieżąco za pośrednictwem strony Zpodworkanastadion.pl oraz kanałów social media PZPN „Piłka dla wszystkich”.

Tegoroczna edycja, z oczywistych względów, nie może być kontynuowana w planowanej formie, ale wierzę, że już niedługo wrócimy do gry i spotkamy się na stadionach w całej Polsce – mówi Krzysztof Pawiński, CEO Maspex.

Turniej piłkarski o Puchar Tymbarku od 14 lat

Główną ideą Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” jest popularyzacja aktywności fizycznej i piłki nożnej wśród dzieci w każdym zakątku kraju oraz odkrywanie młodych talentów. Rozgrywki odbywają się w kategoriach wiekowych do lat 8, 10 i 12 dla chłopców i dziewcząt. W dotychczasowych edycjach Turnieju wzięło udział już ponad 2 miliony dzieci, z czego 1/3 to dziewczęta.  

Wielki finał rozgrywek od 7 lat odbywa się na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie, przed finałem Totolotek Pucharu Polski. W Turnieju zagrało już ponad 50 reprezentantów Polski różnych kategorii wiekowych. Nagrodą główną dla zwycięzców jest wyjazd na mecz reprezentacji Polski i spotkanie z jej piłkarzami.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tymbark dalej sponsorem turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl