SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

UPC wprowadza nowy dekoder 4K TV BOX (wideo)

UPC Polska wprowadza na rynek nowoczesny dekoder 4K TV BOX. Ma kompaktowe wymiary, jest sterowany głosem, zapewnia dźwięk przestrzenny w jakości Dolby, a ponadto został wykonany z materiałów z recyklingu. - Jesteśmy pierwszym krajem w Liberty Global, który wprowadza na rynek ten sprzęt - komentuje Robert Redeleanu, CEO operatora.

Article

UPC 4K TV BOX ma niewielkie rozmiary (80x80x18, waga 97 gram). Urządzenie jest sterowane głosem, zapewnia dostęp do telewizji na żywo, Replay TV, wideo na żądanie oraz szeregu aplikacji (np. YouTube). Pozwala strumieniowo przesyłać na ekran telewizora treści tworzone przez użytkowników na ich telefonach. Dzięki integracji z Horizon GO, treści oglądane na urządzeniach mobilnych można oglądać dalej na telewizorze, i odwrotnie.

Dekoder posiada możliwość zasilania ze złącza USB przez telewizor, a łączność Wi-Fi umożliwia podłączenie do telewizora w dowolnym pomieszczeniu i tworzenie rozwiązania multiroom.

Obudowa dekodera wykonana jest w 35 proc. z tworzywa sztucznego, pochodzącego z recyklingu. W dekoderze UPC 4K TV BOX zużycie energii zostało zmniejszone o 77 proc. i utrzymuje się na poziomie poniżej 5W, nawet podczas oglądania treści w wysokiej rozdzielczości 4K.

- Stale dążymy do tego, by zapewniać najwyższej jakości innowacyjne usługi internetowe, cyfrową rozrywkę i najbogatsze treści. Jesteśmy pierwszym krajem w Liberty Global, który wprowadza na rynek przełomowy UPC 4K TV BOX. Jestem przekonany, że pozwoli nam on podnieść satysfakcję i lojalność naszych klientów na jeszcze wyższy poziom - komentuje Robert Redeleanu, CEO UPC Polska.

 

„Back to School”

Wprowadzeniu na rynek dekodera towarzyszy kampania „Back to School”, w ramach której operator proponuje elastyczne oferty dopasowane do potrzeb klientów. Nowe portfolio obejmuje odświeżone pakiety internetowe, w tym zupełnie nową prędkość - do 750 Mb/s, a także podwojone pakiety danych mobilnych.

UPC 4K TV BOX dostępny jest wraz z pakietem telewizyjnym MAX i internetem w technologii GigaConnect w trzech konfiguracjach: z internetem 500 Mb/s za 89,99 zł, z internetem 750 Mb/s za 99,99 zł i z prędkością 1 Gb/s za 119,99 zł. Ponadto klienci otrzymają dostęp do rozwiązania Horizon 360, czyli integracji dekodera z aplikacją oraz Replay TV.

Osoby, które zdecydują się na jedno z powyższych rozwiązań, dodatkowo mogą otrzymać dostęp do pakietu HBO przez 10 miesięcy oraz kartę SIM z pakietem danych do 45 GB lub 50% rabatu na 4 miesiące od ceny abonamentu.

W drugim kwartale br. UPC Polska pozyskało 4,3 tys. nowych abonentów oraz 13,6 tys. subskrypcji cyfrowych. Baza klientów wzrosła do 1 494 300, a usług cyfrowych - do 3 198 200. Firma miała ok. 425 mln zł przychodów.

Dołącz do dyskusji: UPC wprowadza nowy dekoder 4K TV BOX (wideo)

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ja
Jakie kanały w 4k?
15 0
odpowiedź
User
gosh
czekamy az publiczna w koncu bedzie nadawała w 4k z Dolby Atmosem
12 3
odpowiedź
User
uporali się
w ten sposób z aporią uniemożliwiającą od WIELU lat update horizona w trybie eco. Brawo Firmo tak bardzo szanująca swoich abonentów!

I nagrywanie stało się przeszłością.
I Forum społeczności szlag trafił, a można tam było czasami znaleźć koleżeńskie porady rozwiązujące nieporadność supportu.
12 0
odpowiedź