SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Urszula Anglik, Olga Szczepanik i Adam Lemański w FOX Networks Group

Do zespołu FOX Networks Group (należącej do 21st Century FOX) dołączyli Urszula Anglik (zajmuje się stacją National Geographic), Olga Szczepanik (zajmuje się kanałami FOX i FOX Comedy) oraz Adam Lemański jako affiliate marketing manager.

Od lewej: Urszula Anglik, Olga Szczepanik i Adam LemańskiOd lewej: Urszula Anglik, Olga Szczepanik i Adam Lemański

Urszula Anglik objęła nowo utworzoną funkcję menedżera ds. partnerstw komercyjnych National Geographic w Europie Środkowej. Odpowiada za nadzorowanie i komercjalizację wszystkich linii biznesowych National Geographic niezwiązanych z kanałami telewizyjnymi (magazyny i książki, produkty konsumeckie i promocyjne, działalność podróżnicza, cyfrowa, partnerstwa komercyjne). Raportuje do Marcina Łukasiewicza, który zajmuje stanowisko director ad sales & National Geographic partners w Europie Środkowo-Wschodniej.

Przez ostatnie 3,5 roku Urszula Anglik była associate managerem produktów konsumenckich w Mattel. Wcześniej pełniła różne funkcje menedżerskie w firmach Pandora, Avon, Amrest, Kraft Foods i Procter&Gamble.

Olga Szczepanik odpowiada za realizację strategii programowej kanałów z portfolio FOX w Polsce. Raportuje do Edyty Pytlewskiej-Mele pełniącej funkcję programming and acquisition director w Europie Środkowej.

Poprzednio Olga Szczepanik była odpowiedzialna za programming kanału telewizyjnego Metro uruchomionego pod koniec ub.r. przez spółkę zależną Agory (na początku wrześniu kontrolny pakiet udziałów firmy od Agory za 19 mln zł kupiło Discovery Polska). Wcześniej pracowała w AMC Networks Poland, kolejno jako senior channel executive oraz channel manager.

Adam Lemański jako affiliate marketing manager będzie odpowiedzialny w FOX Networks Group za współpracę z operatorami i marketing sprzedażowy. Poprzednio był szefem komunikacji kanału Zoom TV, a wcześniej pracował w Discovery Networks (odpowiadał za PR programowy) oraz w nc+ (zajmował się PR oferty filmowej i komunikacją korporacyjną).

Dołącz do dyskusji: Urszula Anglik, Olga Szczepanik i Adam Lemański w FOX Networks Group

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Billy
Niestety pseudostacje z muxa zarządzane przez pseudodyrektorów nie potrafiły docenić wielu swoich pracowników.
odpowiedź
User
Aga
Brawo Adam! :-)
odpowiedź
User
bulik
Adam - powodzenia!!! :)
odpowiedź