SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Matuszkiewicz, Smoliński, Szymańska i Osiadacz w zespole Value Media

Do działu client service agencji mediowej Value Media (Group One) dołączają cztery osoby: Aleksandra Matuszkiewicz i Mateusz Smoliński jako senior communication plannerzy, Małgorzata Osiadacz jako digital expert oraz Paulina Szymańska w roli communication planner specialist.

od lewej u góry: A.Matuszkiewicz, P.Smoliński; u dołu: P. Szymańska, M.Osiadacz Article

Aleksandra Matuszkiewicz doświadczenie zdobywała w PHD Media Direction i Universal McCann. Pracowała dla takich marek jak Unilever, Media Markt, Orkla, PZU, Mattel, ETi, Froneri Polska. Specjalizuje się w mediach offline. Ukończyła Zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim.

Mateusz Smoliński przygodę z branżą zaczął ponad 4 lata temu. Poprzednio związany z agencją iProspect Polska, gdzie początkowo pełnił rolę affiliate specialist, a ostatnie 2,5 roku zajmował stanowisko senior client relationship specialist. Współpracował z m.in. eService, Kruk S.A, Grupą Polsat Plus. Specjalizuje się w działaniach efektywnościowych.

Paulina Szymańska ma ponad 9-letnie doświadczenie w branży, które zdobywała w Vizeum PHD (OMD), Zenith, MEC (Wavemaker) i MediaVest (Spark Foundry). Specjalizuje się w mediach offline, głównie TV. Pracowała z takimi markami jak Sephora, Polsat, Nivea, PGE, GlaxoSmithKline. Ukończyła Socjologię na SGGW.

Małgorzata Osiadacz jest związana z mediami od 2008 roku. Przed Value Media pracowała m.in. w agencji Universal McCann. Prowadziła kampanie dla marek Teva, Volkswagen Group, Allegro, PZU S.A., Mattel, Johnson & Johnson. Ukończyła Ekonomię oraz Marketing i Zarządzanie na SGGW.

Dołącz do dyskusji: Matuszkiewicz, Smoliński, Szymańska i Osiadacz w zespole Value Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl