SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Vetoquinol klientem Resolution

Należąca do Grupy OMD agencja Resolution rozpoczęła współpracę z marką Vetoquinol, międzynarodowym koncernem weterynaryjnym.

Article

Świadczone przez Resolution usługi obejmują m.in. obszar community wraz z tworzeniem materiałów kreatywnych, planowanie i realizację strategii komunikacyjnej w mediach społecznościowych oraz doradztwo digitalowe.

- Ogromnie cieszymy się z zaufania, jakie okazała nam firma Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. Od początku procesu przetargowego czuliśmy, że dzięki ogromnemu doświadczeniu osób tworzących markę Vetoquinol oraz naszemu zaangażowaniu i zrozumieniu jej grupy docelowej, wspólnie stworzymy ciekawy i angażujący content. Naszą wspólną ambicją jest, aby kanały społecznościowe, które nam powierzono, nie tylko promowały wartości i produkty marki, ale stanowiły bazę wiedzy, która będzie edukować pasjonatów i opiekunów zwierząt. – komentuje Paweł Ważyński, managing director Resolution.

Firmy nie podają, na jak długo zawarły umowę o współpracy.

Vetoquinol pracuje dla lekarzy weterynarii z 24 krajów Europy, Ameryki Północnej i Południowej oraz regionu Azji i Pacyfiku. Zatrudnia ponad 2500 pracowników.

 

Dołącz do dyskusji: Vetoquinol klientem Resolution

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl