SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Pluto TV w Skandynawii w 2022 roku, współpraca ViacomCBS i NENT Group

ViacomCBS i NENT Group rozpoczęły współpracę w zakresie uruchomienia platformy Pluto TV w Skandynawii w przyszłym roku.

Dzięki kooperacji darmowy serwis VOD Pluto TV ma się pojawić w Szwecji, Danii i Norwegii. NENT Group będzie pełnić rolę wiodącego partnera sprzedaży reklam na platformie.

- Cieszymy się, że możemy współpracować z Grupą NENT w celu stworzenia tej nowej i rozszerzonej wersji Pluto TV. Połączenie naszego globalnego potoku treści i najlepszej w swojej klasie globalnej platformy technologicznej Pluto TV, ze skalą sprzedaży reklam Grupy NENT i potężnymi lokalnymi treściami Viafree, zapewni Pluto TV pozycję wiodącego gracza w rozwijającej się przestrzeni FAST/AVOD - komentuje Raffaele Annecchino, prezes i dyrektor generalny ViacomCBS Networks International.

Nowa platforma FAST / AVOD Pluto TV będzie oferować kanały i programy na żądanie z treściami międzynarodowymi i lokalnymi. Widzowie będą mogli oglądać popularne lokalne programy Viafree, takie jak „Paradise”, „Luxury Trap” i „Familien fra Bryggen”, a także globalne treści z biblioteki ViacomCBS, takie jak „The Hills”, „Awkward”, „MTV Unplugged” i „Catfish”, a także treści pochodzące od wielu partnerów z kanałów tematycznych, takich jak Pluto TV Movie, Pluto TV Crime, Pluto TV History i Pluto TV Comedy.

Po uruchomieniu Pluto TV Viafree zostanie wycofana jako samodzielna platforma.

Pluto TV funkcjonuje na rynku od 2013 r., aktualnie platforma dostępna jest w 26 krajach świata. Platforma przez ViacomCBS została przejęta w pierwszym kwartale 2019 roku.

Serwis ma zostać wprowadzony również na polski rynek, ale na chwilę obecną nie wiadomo kiedy się to stanie.

Dołącz do dyskusji: Pluto TV w Skandynawii w 2022 roku, współpraca ViacomCBS i NENT Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl