SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Natalia Borawska, Alek Frydrych, Adam Smereczyński i Robert Antolak na czele kreacji VMLY&R

Natalia Borawska, Alek Frydrych, Adam Smereczyński oraz Robert Antolak - dotychczas na stanowiskach associate creative director - awansowali na nowe stanowiska creative directors.

od lewej: Adam Smereczyński, Natalia Borawska, Alek Frydrych, Robert Antolak Article

Natalia Borawska z VMLY&R związana jest od 2019 roku. Wcześniej była dyrektorem kreatywnym w Publicis Media (Next Agency / LiquidThread). W przeszłości była również związana z agencjami DDB Warszawa, Saatchi&Saatchi IS i Ogilvy&Mather. Przez kilkanaście lat pracy w międzynarodowych agencjach, w Polsce i poza jej granicami, z sukcesami tworzyła komunikację dla globalnych i lokalnych marek. Jej prace były wielokrotnie nagradzane na polskich i międzynarodowych festiwalach (KTR, Golden Drum, Cannes Lions, Eurobest, Epica, Effie). Jurorka Papaya Young Directors, KTR, Gerety czy konkursu "Podcast roku".

Alek Frydrych pracuje w agencji VMLY&R od 2020 roku. Pracę w branży zaczynał czternaście lat temu w Leo Burnett. Doświadczenie w zarządzaniu zespołami zdobywał m.in. w Walk Digital czy Grey Group. Nagrodzony kilkudziesięcioma nagrodami w konkursach kreatywnych w Polsce i na świecie, w tym Grand Prix KTR i lwem w Cannes. Nałogowy juror konkursów kreatywnych (KTR, IAB MIXX, YouTube Works i innych).

Adam Smereczyński w branży reklamowej od 2004 roku, a w VMLY&R od 5 lat. Wcześniej pracował na stanowiskach managerskich m.in. w 1180heartbeats + JUNG v MATT, Change Integrated i Leo Burnett. Od zawsze swobodnie poruszał się na przecięciu marketingu i nowych technologii. Nagradzany podczas Cannes Lions, D&AD, Golden Drum, Eurobest, ADC*E, The CUP, Cannes Young Creatives, Gerety, Epica, ADC*E Young European Creative i właściciel wielu nagród lokalnych.

Robert Antolak w VMLY&R pracuje od ponad pięciu lat. W przeszłości związany był z agencjami DDB Warszawa, McCann i Ars Thanea. Pracował dla takich marek jak McDonald's, Coca-Cola, Burger King, KFC, Discovery Channel. Obecnie opiekuje się marką Samsung. Jego prace były wielokrotnie nagradzane m.in. podczas KTR, Effie, IAB MIXX, Mobile Trends czy Innovation.

Jak podano w komunikacie "kolejne awanse w kreacji VMLY&R związane są ze zmianami struktury działu i jej wypłaszczeniem. Ponad 120 osób pracujących w dziale podzielonych zostało pomiędzy osiem niezależnych grup kreatywnych - większe zarządzane są przez osoby na stanowiskach creative directors, mniejsze przez associate creative directors. Pracę grup kreatywnych wesprą dodatkowo cztery zespoły specjalne: social media & gaming / digital production / design / TV production."

Dołącz do dyskusji: Natalia Borawska, Alek Frydrych, Adam Smereczyński i Robert Antolak na czele kreacji VMLY&R

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl