SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W Idei doładujesz konto prepaid także przelewem bankowym

Nowa forma elektronicznych doładowań konta on-line w sieci Idea

Polska Telefonia Komórkowa Centertel, operator sieci IDEA uruchomił z dniem 24.11.2004 r. nową możliwość doładowania konta w usłudze przedpłaconej (prepaid) z wykorzystaniem przelewu bankowego. Dotyczy to doładowań kont prepaid w ofertach Jedna Idea na Kartę, Jedna Idea Mix, Idea POP, Dla Każdego, Idea Mix, Abonament Limitowany oraz Nowy Mix dla Firm -  dokonywanych ze strony internetowej www.idea.pl.

Usługa jest przeznaczona dla posiadaczy kont bankowych. Nowa forma płatności jest szczególnie korzystna dla klientów bankowości internetowej Banku PeKaO S.A., ING Banku Śląskiego, Kredyt Banku, gdzie w przypadku dokonania przelewu w godzinach pracy systemów transakcyjnych konto telefonu jest doładowane w ciągu 2 do 4 minut od wykonania przelewu. Każdy klient ma możliwość cyklicznego doładowania dowolnego numeru Jedna Idea na kartę, Jedna Idea Mix, POP, Dla Każdego, Idea Mix, Abonament Limitowany oraz Nowy Mix dla Firm ze swojego konta bankowego także przez zlecenie stałe (Direct Debit).

Usługa jest skierowana również do firm. Za każde doładowanie telefonów pracowników system automatycznie generuje fakturę, która jest wysyłana do klienta. Płatność przelewem bankowym dokonywana jest na podstawie szczegółowych informacji, jakie klient uzyskuje po wyborze kwoty doładowania i formy płatności na stronie internetowej www.idea.pl.

Jest to kolejna forma płatności przygotowana i obsługiwana przez PTK Centertel oraz firmę Blue Media.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: W Idei doładujesz konto prepaid także przelewem bankowym

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl