SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Durex namawia do spędzenia Walentynek w łóżku (wideo)

„Zostańcie w łóżku i odkryjcie rozkosz dopasowania” to hasło walentynkowej kampanii Durex (Reckitt Benckiser) będącej kontynuacją ubiegłorocznego projektu „Głośni w łóżku”. Akcję przygotowały DDB Warszawa, OMD, Zenith, Papaya Films, Rio de Post, Głośno, Tears Of Joy, Big Picture.

Article

W walentynkowej kampanii marki Durex zobaczymy m. in. Agnieszkę i Bartka - parę znaną już z letniej odsłony projektu „Głośni w łóżku”. Wystąpili oni w krótkich formatach wideo, powstałych z okazji walentynkowego projektu marki, wyreżyserowanych przez duet Michał Palikot & Bartosz Dombrowski.

Materiały nagrano z perspektywy sypialni i widać na nich, jak gra od Durex zainspirowała pary do rozmowy o swoich potrzebach.

Durex kontynuuje kampanię "Głośni w łóżku"

Decyzję o kontynuacji komunikacji „Głośni w łóżku” podjęliśmy w oparciu o obserwacje reakcji na letnią odsłonę projektu. Zauważyliśmy, że temat wzbudził wśród odbiorców falę emocji, a wielu z nich udostępniało materiały dalej, uznając poruszane zagadnienia za bardzo istotne. Kolejny raz zachęcamy polskie pary, by rozmawiały otwarcie o swoich pragnieniach, ponieważ wierzymy, że rozmowa jest podstawą realizacją misji marki, jaką jest zapewnienie dostępu do szczęśliwszego i bezpieczniejszego seksu - komentuje Kamil Komarzyniec, junior brand manager marki Durex z firmy Reckitt Benckiser.

Dodatkowo powstała 30-sekundowa, walentynkowa wersja spotu znanego już z pierwszej odsłony akcji "Głośni w łóżku". 

Twórcą strategii komunikacji oraz idei kreatywnej walentynkowej odsłony kampanii Durex „Głośni w łóżku” jest agencja DDB. Kompleksową realizacją formatów wideo oraz spotu telewizyjnego zajęło się studio Papaya Films. Za postprodukcję odpowiadały studia Rio de Post oraz Głośno.

Koordynacją całościowej strategii PR, w tym realizacją działań media relations dla marki, zajęła się agencja Big Picture. Współpraca ma charakter projektowy. Za obsługę odpowiedzialny jest zespół lifestyle, kierowany przez Kamilę Kończak.

Wyborem i koordynacją działań z influencerami zajęła się agencją Tears of Joy. Zakup reklam w telewizji leżał po stronie OMD, a media w digitalu zakupił dom mediowy Zenith.

Dołącz do dyskusji: Durex namawia do spędzenia Walentynek w łóżku (wideo)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
lolol
wolę na ręcznym
odpowiedź