SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wasz Sklep Spar wprowadził na rynek markę własną

Wasz Sklep Spar (Sprar Group) wprowadza do sprzedaży markę własną, we współpracy z partnerami Omni Global Sourcing Solutions Inc. oraz Daymon Worldwide Inc. Pierwsze produkty marki Spar są już dostępne w sklepach w Polsce.

Article

Jak wyjaśnia Tomasz Syller, dyrektor zarządzający i członek zarządu Wasz Sklep Spar, rozszerzenie asortymentu o produkty marki własnej to kolejny etap integracji z siecią Piotr i Paweł - Spar Group.

- Projekt marki własnej to ważny element naszego planu strategicznego. Intensywnie pracujemy nad jej rozwojem z naszymi partnerami - Omni Global Sourcing Solutions Inc. i Daymon Worldwide Inc. Chcemy oferować produkty najwyższej jakości - dbamy o to, by ich dobór odpowiadał na wszystkie potrzeby naszych klientów. Nasi partnerzy w tym projekcie są globalnymi firmami zajmującymi się brandingiem i pozyskiwaniem produktów, obecni w ponad 50 krajach. Wierzymy, że ta współpraca i projekt marki własnej SPAR przyniesie duże korzyści naszym partnerom detalicznym - jest to nowy, bardzo obiecujący rozdział rozwoju Wasz Sklep Spar w Polsce - mówi Tomasz Syller.

Do sprzedaży trafiło już ponad 100 produktów marki własnej Spar z kilkunastu kategorii. Na liście są alkohole, chemia, kosmetyki, dania, ryby, kawy, herbaty, napoje, przekąski, przetwory, artykuły przemysłowe, słodycze, desery oraz przekąski śniadaniowe.

Grupa Piotr i Paweł w trakcie restrukturyzacji

W ramach postępowania sanacyjnego spółki z Grupy Piotr i Paweł uregulowały zaległości wobec wierzycieli. Teraz czekają na zatwierdzenie złożonych spisów wierzytelności, co umożliwi złożenie propozycji układowych.

Grupa Piotr i Paweł związku z zaangażowaniem Spar Group zawarła porozumienia z bankami, które są największymi wierzycielami.

Spar Group, który jest wyłącznym operatorem licencji Spar w Polsce, w październiku br. sfinalizował umowę przeniesienia własności udziałów spółki Grupa Piotr i Paweł.  Oznacza to, że zrealizowano założenia planu inwestycyjnego i wykonano decyzję UOKiK w sprawie koncentracji sieci. Sklepy Piotr i Paweł będą systematycznie zmieniać logo na Spar i dostosowywać się do standardów międzynarodowego holdingu.

Obecne sklepy Piotr i Paweł stopniowo będą zmieniać logo na SPAR, tak by sieć do końca 2020 roku liczyła ponad 150 placówek. Pod koniec listopada otwarto w Warszawie hipermarket pod szyldem Eurospar, który zastąpił zamknięty sklep Piotr i Paweł.

Dołącz do dyskusji: Wasz Sklep Spar wprowadził na rynek markę własną

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl