SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wavemaker zajmie się obsługą mediową MTV, Nickelodeon i innych kanałów ViacomCBS

Polski oddział agencji mediowej Wavemaker (GroupM/WPP) będzie od lutego br. zajmować się obsługą mediową i analityczną kanałów telewizyjnych należących do ViacomCBS Network International, wśród których są m.in. MTV, Paramount Channel, Comedy Central, Nickelodeon.
 

Article

Agencja mediowa Wavemaker rozpoczyna od lutego br. obsługę mediową kanałów należących do ViacomCBS w Polsce. Są to m.in. MTV, Nickelodeon, Paramount Channel, Comedy Central.

To efekt globalnego rozstrzygnięcia nadawcy, który postanowił wybrać w przetargu międzynarodowym sieć Wavemaker do obsługi mediowej.

Wavemaker został wyznaczony jako globalna agencja medialna dla ViacomCBS Networks International (VCNI) od 1 lutego 2021 r. na prawie wszystkich rynkach poza Stanami Zjednoczonymi, w tym w Wielkiej Brytanii, i zajmie się strategią i analizą danych, nauką o odbiorcach i precyzyjnym marketingiem związanym z zakupem i planowaniem mediów.

W Wielkiej Brytanii obsługa Wavemaker obejmie także nadawcę publicznego Channel 5. Agencja będzie miała za zadanie pomagać w zwiększaniu oglądalności i zwiększaniu liczby subskrypcji aplikacji mobilnych, a także ma wzmacniać kampanie wydarzeń na żywo VCN UK i zwiększać sprzedaż produktów konsumenckich.

Lee Sears, wiceprezes wykonawczy i dyrektor generalny ds. sprzedaży cyfrowej i reklam w ViacomCBS Networks International,  powiedział:  - Ponieważ rozrywka staje się bardziej globalna, nadal dostosowujemy naszą działalność do zmian w konsumpcji. Jesteśmy przekonani, że udokumentowane osiągnięcia Wavemaker w naszej branży, a także doskonała strategia w zakresie danych i odbiorców oraz precyzyjny marketing pomogą nam w zwiększeniu liczby użytkowników w naszych linearnych kanałach telewizyjnych, jednocześnie czyniąc postępy w zarabianiu na tych widzach.

Dołącz do dyskusji: Wavemaker zajmie się obsługą mediową MTV, Nickelodeon i innych kanałów ViacomCBS

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl