SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ważna wiadomość dla rodziców uczniów i przedszkolaków

Cały świat zmaga się z pandemią COVID-19. W Polsce liczba wykrywanych przypadków spada, ale nie ma mowy o pokonaniu epidemii. Najmłodsze dzieci już wróciły do szkół. Mówi się, że ich śladem niedługo mogą pójść starsi uczniowie. Warto się do tego przygotować i ubezpieczyć dziecko od zachorowania na COVID-19.

fot. LINK4Article

Taką możliwość daje NNW Dziecko w ramach pakietu LINK4 Mama czy specjalnych ubezpieczeń przygotowanych z myślą o dzieciach i rodzinach. Gdy zdarzy się, że dziecko (do 18 roku życia) zachoruje na COVID-19 i potwierdzi to lekarz, LINK4 wypłaci odszkodowanie w wysokości 5 tysięcy złotych. Gotówkę można przeznaczyć na dowolny cel. Dodatkowo, jeśli dziecko będzie przechodzić COVID w szpitalu, zostaną wypłacone środki w wysokości 100 złotych za każdy dzień pobytu w placówce medycznej. Górny limit to 2 tysiące. Dotyczy to także innych nagłych zdarzeń, które wymagać będą hospitalizacji.  Wynika to z ogólnych warunków ubezpieczenia dotyczących NNW w ramach LINK4 Mama.

Ubezpieczenie NNW przez cały rok!

Każdy rodzic i opiekun musi wiedzieć, że NNW w LINK4 to znacznie więcej niż ubezpieczenie od zachorowania na COVID-19. To produkt wyjątkowy zwłaszcza dlatego, że działa 24/7 przez cały rok kalendarzowy. Dziecko chronione jest w domu, w szkole, na podwórku, podczas wakacji, ferii, a nawet podczas niezawodowych treningów sportowych czy tanecznych.  Polisę dla jednego dziecka można kupić już od 42 złotych za cały rok ochrony. Wówczas suma ubezpieczenia wyniesie 15 tysięcy złotych. Do wyboru są też trzy droższe warianty, gdzie suma ubezpieczenia może sięgnąć nawet 100 tysięcy złotych.

Zapłacą za leki dla dziecka

O LINK4 Mama warto pomyśleć zwłaszcza teraz, gdy sezon przeziębień trwa w najlepsze.  W razie choroby polisa daje możliwość wykupienia i opłacenia wystawionej dziecku przez lekarza recepty oraz dostarczenie leków pod wskazany adres.  Podobnie rzecz ma się ze sprzętem rehabilitacyjnym, za który – do limitów określonych w OWU – zapłaci LINK4.

Ogólne warunki ubezpieczenia LINK4 Dziecko zawierające szczegółowe informacje na temat warunków ochrony, limitów i wyłączeń dostępne są na stronie www.link4mama.pl. Polisę można kupić przez internet lub telefon. Konsultanci dyżurują pod numerem 604 14 14 14. Do dyspozycji są też współpracujący z LINK4 agenci.

https://www.link4mama.pl/landing/nnw-dziecko?partnerId=900

Advertisement

Dołącz do dyskusji: Ważna wiadomość dla rodziców uczniów i przedszkolaków

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl