SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wdrażanie komputerów MAC w praktyce korporacyjnej

Spółka Jupiter-Integration (www.jupiter.com.pl), autoryzowany przedstawiciel Apple, zajmująca się integracjami systemów w oparciu o technologię Apple, prowadząca także serwis, zaplanowała dla Państwa 2 ciekawe, ogólnodostępne wydarzenia – bezpłatne webinary: Webinar for Mac Business in Home Office - Wdrażanie komputerów Mac w korporacjach / Mac in Enterprise – Wdrażanie komputerów MAC w praktyce korporacyjnej 19 i 25 marca 2021 r.

Article

Apple odniosło sukces w swojej branży dzięki silnemu nastawieniu na potrzeby użytkowników końcowych.

My natomiast staramy się naszym spersonalizowanym podejściem pomóc naszym klientom przyspieszyć  cyfrową podróż w przyszłość!

Tematyka webinarów:

Wdrażanie komputerów Mac w korporacjach .
Wykorzystywanie Maka w pracy biurowej, zdalnej i grupowej.
Przykłady ciekawych ogólnoświatowych i polskich wdrożeń systemów Apple.
Funkcjonalności ekosystemu Apple m.in.: używanie iPada jako drugiego wyświetlacza komputera, Mac za pomocą funkcji Sidecar
Niezrównana wydajność. Doskonała produktywność. Niespotykana łatwość obsługi. Zaawansowana ochrona. Nieograniczone możliwości twórcze. Nowy macOS Big Sur rozkocha Cię w Macu. Jeszcze bardziej.
Nieograniczona kompatybilność. Łatwość zarządzania. Mądra inwestycja - niskie koszty obsługi. Produktywne aplikacje biznesowe. Najwyższe bezpieczeństwo. Elastyczna administracja. Program rejestracji urządzeń (DEP). Mac zrobi wszystko. Na wiele nowych sposobów.

Nasze usługi i rozwiązania Apple mogą być dostarczane w ramach szerszych programów transformacji biznesowej i cyfryzacji, a także samodzielnych projektów informatycznych w miejscu pracy. Jupiter-Integration i Apple zapewniają organizacjom rozwiązania oparte na najlepszych praktykach w branży, które są dostosowane do różnych użytkowników. Od asystentów w punktach sprzedaży i inżynierów terenowych, po projektantów i specjalistów klinicznych - urządzenia Apple w połączeniu z usługami Jupiter umożliwiają organizacjom tworzenie bardziej kreatywnych i bardziej mobilnych zespołów pracowników.

Dysponując wiedzą, która rozciąga się od sieci i chmury po centrum danych i miejsce pracy, definiujemy i wdrażamy strategie i rozwiązania, które zapewniają użytkownikom najlepsze możliwe doświadczenia IT.

Doskonała produktywność

Dzisiejszy świat biznesu jest szybszy niż kiedykolwiek. Dlatego Apple opracowuje technologie, które zapewniają pracownikom wszystko, czego potrzebują, aby pracować jeszcze wydajniej. Dzięki najbardziej intuicyjnym, bezpiecznym i wydajnym produktom oraz odpowiednim aplikacjom pracownicy pozostają w kontakcie, dzielą się pomysłami i robią więcej. Jupiter oferuje innowacyjne koncepcje urządzeń jako usługi dla komputerów Mac, iPhone i iPad. Wspólnie znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie biznesowe - od opieki zdrowotnej po przemysł.

Wybierając odpowiednie urządzenia zwiększasz produktywność w swojej firmie. Intuicyjna obsługa, wysoka niezawodność i różnorodność aplikacji zapewniają, że Twoi pracownicy mogą osiągnąć więcej z komputerem Mac.

Potężny sprzęt połączony z intuicyjnym oprogramowaniem i najlepszymi aplikacjami zwiększającymi produktywność w branży. Daj swoim pracownikom możliwość jak najlepszej pracy dzięki produktom, które kochają.

Zaawansowana ochrona

Mac oferuje funkcje bezpieczeństwa, które są już zlokalizowane na poziomie procesora. Zintegrowane szyfrowanie nieużywanych danych i zaawansowane uwierzytelnianie za pomocą Touch ID chronią Twoją infrastrukturę i dane firmy. Codzienne sprawdzanie dostępności aktualizacji oprogramowania zapewnia aktualność i bezpieczeństwo komputera Mac.

Produkty Apple są bezpieczne z założenia. Dzięki wiodącej w branży ochronie danych, potężnym wbudowanym technologiom i częstym aktualizacjom oprogramowania, informacje pozostają we właściwych rękach.

Nieograniczona kompatybilność

Urządzenia Apple bezproblemowo współpracują z istniejącą infrastrukturą, a także ulubionymi aplikacjami i systemami biznesowymi Twoich pracowników. Od Microsoft Office 365 przez Slack po SAP - wszystko jest gotowe do pracy.

Mac jest nie tylko optymalnie kompatybilny z innymi platformami Apple, takimi jak iOS lub iPadOS, ale można go również bezproblemowo zintegrować z Microsoft Modern Workplace. Oznacza to, że można również korzystać z systemów i aplikacji, które są już używane w firmie - na przykład Microsoft Exchange. Zaleca się zarządzanie urządzeniami za pomocą rozwiązania do zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM).

Łatwość zarządzania

Mac pasuje do prawie każdego środowiska biznesowego. Apple Business Manager ułatwia działom IT zarządzanie urządzeniami, konfigurowanie ustawień oraz dostarczanie aplikacji i treści. Oznacza to, że pracownicy mogą w pełni korzystać z Maca natychmiast po jego rozpakowaniu.

Dzięki wdrożeniu typu „zero-touch” i zarządzaniu bezprzewodowemu produkty Apple są łatwe w konfiguracji, dystrybucji i zarządzaniu na dużą skalę. Jednym słowem - proste.

Mądra inwestycja

Niskie koszty obsługi. Wysoka wartość rezydualna. Elastyczne programy finansowania. To wszystko składa się na niższy całkowity koszt posiadania. Wybierając produkty Apple, dokonujesz mądrej inwestycji.

W porównaniu z notebookami innych dostawców, Mac ma ponadprzeciętną wartość rezydualną. W kompleksowej analizie całkowitego kosztu posiadania, która uwzględnia również koszty napraw i wsparcia, staje przed porównywalnymi alternatywami. Dzięki Jupiter możesz również indywidualnie i niedrogo sfinansować swój komputer Mac w leasingu, zamiast kupować go bezpośrednio.

Znakomita platforma

macOS stanowi podstawę produktywnego wykorzystania komputera Mac. Dzięki optymalnej koordynacji systemu operacyjnego ze sprzętem Twoi pracownicy korzystają z płynnych procesów pracy i inteligentnych funkcji.
Skorzystaj z zalet komputera Mac w swojej firmie. Daj swoim pracownikom wybór, z którymi urządzeniami chcą pracować. Jako wieloletni autoryzowany sprzedawca Apple dla przedsiębiorstw, Jupiter wspiera Cię we wprowadzaniu urządzeń Apple do Twojej firmy.

Produktywne aplikacje biznesowe

Zaawansowane aplikacje biznesowe do komunikacji i współpracy w grupach roboczych umożliwiają tworzenie zupełnie nowych i dynamicznych procesów i modeli biznesowych.  Korzystasz z intuicyjnej obsługi i funkcji wielozadaniowych, takich jak „przesuń“, „podziel widok“, „obraz w obrazie“.

Elastyczna administracja

Dzięki programom do obsługi administracyjnej Apple i rozwiązaniu do zarządzania urządzeniami mobilnymi Twój dział IT może bezprzewodowo konfigurować urządzenia Apple, konfigurować konta, ustalać zasady, centralnie kupować aplikacje i dystrybuować je na wybrane urządzenia.  Jupiter umożliwia firmom i organizacjom automatyzację procesów wdrażania za pośrednictwem MDM.
Program rejestracji urządzeń (DEP)

Program rejestracji urządzeń (DEP) jest częścią programu Apple Deployment Program (ADP), który pomaga firmom i instytucjom edukacyjnym wstępnie konfigurować urządzenia iOS i komputery Mac i dzięki temu łatwiejsza jest integracja z własną infrastrukturą IT.

Uczestnicząc w programie rejestracji urządzeń firmy Apple, Jupiter umożliwia Twojej firmie:
•    Wdrażanie urządzeń w swojej infrastrukturze bez większego wysiłku działu IT i udostępnianie ich użytkownikom w prekonfigurowany sposób.
•    Automatyczne przypisywanie nowych urządzeń  do serwera MDM (Zarządzanie urządzeniami mobilnymi) i możliwość przypisywania profili przed dostarczeniem do późniejszych użytkowników.
•    Zakładanie kont e-mail, konfigurowanie połączeń VPN i instalowanie programów - tuż po rozpakowaniu urządzeń, bez konieczności konfiguracji każdego urządzenia przez dział IT.
•    Nadzór nad wszystkimi urządzeniami bezprzewodowo i zmiana ustawień i praw dostępu w ciągu kilku sekund za pośrednictwem zdalnego dostępu z pomocą serwera MDM.

 Elastyczna administracja

Dzięki programom do obsługi administracyjnej Apple i rozwiązaniu do zarządzania urządzeniami mobilnymi Twój dział IT może bezprzewodowo konfigurować urządzenia Apple, konfigurować konta, ustalać zasady, centralnie kupować aplikacje i dystrybuować je na wybrane urządzenia.  Jako autoryzowany przez DEP dealer Apple, Jupiter umożliwia firmom i organizacjom automatyzację procesów wdrażania za pośrednictwem MDM.

Zarządzanie urządzeniami

Mac, iPhone i iPad można zintegrować z prawie każdą infrastrukturą IT.  Dzięki administracji za pomocą opartego na sieci Web Apple Business Manager (ABM) dział IT może administrować urządzeniami, konfigurować ustawienia oraz udostępniać aplikacje i treści.  Program rejestracji urządzeń (DEP) i program zakupów grupowych (VPP) są zintegrowane z ABM.  Dlatego dział IT korzysta z centralnego narzędzia, które oferuje wszystkie funkcje niezbędne do poprawy doświadczenia nowych użytkowników Apple.  Wystarczy, że pracownik rozpakuje nowe urządzenie i może zacząć od razu - bez konieczności samodzielnego zajmowania się konfiguracją.

Apple Business Manager (ABM)

Dzięki Apple Business Manager zespoły IT mogą zautomatyzować dostarczanie urządzeń, kupować i dystrybuować zawartość, przypisywać uprawnienia administratora i zarządzać rolami w firmie.  Oprócz programów do rejestracji urządzeń (DEP) i licencji zbiorczych (VPP), zarządzanie urządzeniami mobilnymi (Zarządzanie urządzeniami mobilnymi, MDM) jest również płynnie zintegrowane z Apple Business Manager, dzięki czemu administratorzy mogą uzyskać dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi za pośrednictwem centralnego interfejsu i dostarczać urządzenia pracownikom.

Apple Business Manager jest podzielony na trzy ważne obszary:

Rejestracja urządzenia

Za pomocą programu do rejestracji urządzeń (dawniej DEP) można szybko i łatwo wdrożyć urządzenia Apple.

Zakup treści

W obszarze „Aplikacje i książki” treści są kupowane, dystrybuowane do użytkowników, a licencje użytkowników są zarządzane przez MDM.

Zarządzanie funkcjami

Firmy mogą tworzyć zarządzane Apple ID, definiować funkcje do delegowania uprawnień i zadań administratora oraz dezaktywować i usuwać konta użytkowników.

Niezależnie od tego, czy są to profesjonalni administratorzy IT czy niedoświadczeni użytkownicy: Jupiter pomaga Twoim pracownikom w długoterminowej optymalizacji pracy w oparciu o produkty Apple poprzez indywidualne szkolenia dostosowane do infrastruktury ich firmy.

 Spersonalizowana konfiguracja i środowisko aplikacji

Oprócz podstawowej konfiguracji urządzeń Apple, dział IT może personalizować urządzenia Apple i wybierać idealny zestaw aplikacji, które będą adekwatne dla każdego typu użytkownika.
 
Poprzez Zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM) i Apple Business Manager (ABM) każde urządzenie Apple jest prawidłowo wdrażane i bezpiecznie zarządzane, dzięki czemu Twoi pracownicy maksymalnie wykorzystują możliwości swoich urządzeń Apple.

Nowoczesne udostępnianie i wdrażanie

Oferujemy automatyczną rejestrację Apple Business Manager (ABM) wszystkich urządzeń Apple zakupionych w Jupiter.
 
Korzystając z ABM, nasi klienci mogą skorzystać z bezdotykowego wdrożenia.  Urządzenia Apple mogą być konfigurowane automatycznie bez pomocy działu IT, przekazywane bezpośrednio do pracowników i gotowe do użycia od razu po wyjęciu z pudełka.

Webinar dedykowany pracownikom korporacji, w tym informatykom, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat wdrożeń komputerów Apple w korporacjach, ich wykorzystaniu w trybie home office przez pracowników – i możliwościach, które te produkty dają.
Mobilność jako usługa - mobilność, wideokonferencje, aplikacje do pracy i współpraca grupowa - wszystko zintegrowane z systemami firmy i wspierane usługami finansowymi. Webinar skierowany jest do grup zainteresowanych: usługi finansowe dla firm, technologie biznesowe, oprogramowanie biznesowe, wydajność zarządzanie, telekomunikacja. Średni i duży biznes.

Omówiona zostanie linia komputerów MacBook Pro, iMac Pro i Mac Pro.
Mac w biznesie - postęp technologiczny, ciągłe dążenie do zwiększania produktywności i rosnące wymagania pracowników w zakresie narzędzi pracy. Webinar skierowany jest do grup zainteresowanych: usługami finansowymi dla firm, technologiami biznesowymi, oprogramowaniem biznesowym, zarządzaniem wydajnością, telekomunikacją. Średni i duży biznes

Lokalizacja:

Wydarzenia odbędą się online, via Teams.
Link do wydarzenia otrzymają Państwo przed jego rozpoczęciem drogą mailową.

Rejestracja:

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia przez formularz znajdujący się na stronie::
http://jupiter-integration.pl/formBigSur.php

Webinar for Mac Business in Home Office - Wdrażanie komputerów Mac w korporacjach / Mac in Enterprise – Wdrażanie komputerów MAC w praktyce korporacyjnej
19 i 25 marca 2021 r. (10:00-12:00)

Prosimy o zapisywanie się w terminie odpowiednio do:
1) do 18 marca 2021 r.
2) do 24 marca 2021 r.