SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

WebTradeCenter w hoga.pl

Od 6 maja za pośrednictwem portalu HOGA.PL można korzystać z WebTradeCenter (www.wtc.hoga.pl) - internetowej platformy handlu i kontaktów gospodarczych typu B2B.

Trzon platformy stanowią serwisy: surowce (www.surowce.wtc.pl) oraz środki trwałe (www.trwale.wtc.pl), służące wymianie informacji handlowych pomiędzy producentami i dostawcami w zakresie zaopatrzenia w surowce i prefabrykaty. Serwis współpraca zagraniczna, oferuje podmiotom operującym na rynku polskim nowe możliwości dotarcia do szerokiego kręgu odbiorców i kooperantów.

Podstawową formą informacji handlowej są oferty: kupna i sprzedaży zwane przetargami, publikowane przez uczestników platformy. Określają one chęć zakupu lub sprzedaży partii surowca lub półproduktu w określonym czasie i przy spełnieniu zadeklarowanych wymagań.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: WebTradeCenter w hoga.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl