SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wioleta Spychalska-Sztanga i Aleksandra Witkowska w agencji Arskom

Wioleta Spychalska-Sztanga (account executive) oraz Aleksandra Witkowska (social media strategist) zasiliły szeregi agencji marketingu sportowego Arskom. Wzmocniły zespół projektowy, obsługujący kluczowych klientów agencji z branży sportowej, technologicznej oraz farmaceutycznej.

od lewej Wioleta Spychalska-Sztanga, Aleksandra Witkowska Article

Wioleta Spychalska-Sztanga dołączyła do agencji z Polskiego Związku Koszykówki, gdzie przez ostatnie lata pracowała na stanowiskach marketing managera oraz office managera podczas międzynarodowych imprez, m.in. Eurobasketu 2009 i 2011. Wcześniej pełniła rolę sekretarza generalnego w projekcie unijnym „Sportowcy na rynku pracy”. Ukończyła studia na kierunku „Zarządzanie zasobami ludzkimi” w Wyższej Szkole Działalności Gospodarczej w Warszawie oraz „Marketing i zarządzanie”
w Warszawskiej Szkole Biznesu.

Aleksandra Witkowska specjalizuje się w kreowaniu, implementacji oraz optymalizacji strategii komunikacji w mediach społecznościowych. Wcześniej, do marca br. pracowała w agencji click community. Realizowała projekty m.in. dla takich marek, jak: Telewizja Polska, Grupa Enea czy Bell HYPOAllergenic. Jest absolwentką kierunków „Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna” na Uniwersytecie Gdańskim oraz „Zarządzanie w sporcie” na Uniwersytecie Jagiellońskim.
 

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wioleta Spychalska-Sztanga i Aleksandra Witkowska w agencji Arskom

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl