SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wirtualna Polska uruchamia codzienne podsumowanie informacji WP Social News

Wirtualna Polska uruchomiła WP Social News, czyli narzędzie dostępne bezpośrednio w aplikacji Messenger, które każdego dnia przesyła podsumowanie najistotniejszych wiadomości. Narzędzie działa już w serwisach WP wiadomości, WP SportoweFakty oraz money.pl.

Article

WP Social News to narzędzie skierowane szczególnie do osób przeglądających treści internetowe na smartfonach, poprzez platformy social media oraz do tych, którzy chcą na bieżąco otrzymywać najważniejsze informacje, ale brak im czasu na ich wyszukiwanie.

Głównym celem nowego rozwiązania jest zapewnienie użytkownikom dostępu do newsów w wygodny i szybki sposób. W ramach produktu mogą zapisać się na dwa rodzaje powiadomień: breaking news – najważniejsze informacje z ostatniej chwili; top 10 – najczęściej czytane artykuły z ostatnich 6 lub 24 godzin.

Po zapisaniu do WP Social News użytkownik każdego dnia otrzyma wiadomość w Messengerze z odnośnikami do polecanych przez redakcję artykułów w serwisach.

W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji lub zmienić preferencje otrzymywanych powiadomień.

Na start narzędzia zaplanowana jest kampania promocyjna na powierzchniach własnych WP oraz na platformie Facebook. To okazja do nawiązania pierwszej interakcji z botem w Messenegerze i zapisania do subskrypcji.

Jak korzystać z WP Social News?

Aby zacząć korzystać z  WP Social News, należy:

1. Wejść na fanpage WP wiadomości, WP SportoweFakty lub money.pl.
2. Kliknąć „Wyślij wiadomość” z ikoną Messenger.
3. W oknie wiadomości kliknąć „Rozpocznij”, gdzie można spersonalizować otrzymywane informacje.  
 
Narzędzie działa już w serwisach WP wiadomości, WP SportoweFakty oraz money.pl, a w przyszłości będzie rozwijane o kolejne serwisy. z badaniem Mediapanel, w sierpniu 2022 roku z serwisów internetowych WP korzystało 22 mln Polaków.

Dołącz do dyskusji: Wirtualna Polska uruchamia codzienne podsumowanie informacji WP Social News

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Red sox
Czyli kopia i.pl
0 1
odpowiedź