SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wirtualne Polska z własnym numerem

Wirtualna Polska uruchomiła numer dostępowy do internetu

Wirtualna Polska we współpracy z Energis Polska uruchomiła wczoraj alternatywny ogólnopolski numer dostępowy do Internetu - WPGO!.

Usługa dostępowa portalu - WPGo! modem - reklamowana jest hasłem "lepiej późno niż wcale ;-)".

Portal jako jeden z ostatnich graczy uruchomił własny numer dostępowy, chociaż w tej kwestii miał być pierwszy. Przypomnijmy, że w momencie inwestycji TP S.A. w Wirtualną Polskę w 2001 roku pojawiły się deklaracje narodowego operatora co do wspólnych planów świadczenia usług dostępowych z portalem. TP S.A. szybko wycofała się z obietnic - niedługo po podpisaniu umowy ówczesny szef TPI poinformował, że WP nie będzie miała przychodów z ruchu w sieci TP S.A.

"Ponieważ jako ostatni wśród rodzimych portali uruchamiamy usługę dostępu do internetu za pośrednictwem alternatywnego numeru dostępowego, trudno nam w chwili obecnej oszacować zarówno liczbę użytkowników, jak i przychody z tytułu świadczenia usługi - przyznała "Internet Standard" Aleksandra Ciechomska, dyrektor ds. rozwoju produktów Wirtualnej Polski - Liczymy jednakże na lojalność osób korzystających z portalu Wirtualna Polska, którzy zechcą skorzystać z wpGO! modem."

Użytkownicy, oprócz alternatywnego numeru dial-up otrzymają bezpłatny dostęp do treści: będą mogli skorzystać z działów: gry online, erotyka, randki oraz pliki do gier i komputerów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wirtualne Polska z własnym numerem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl