SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Włodzimierz Bogaczyk: z „Gazety Wyborczej” na szefa WORD w Poznaniu

Włodzimierz Bogaczyk został powołany na stanowisko dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Poznaniu. Poprzednio przez 29 lat pracował w „Gazecie Wyborczej”, ostatnio jako wydawca regionalny.

Włodzimierz BogaczykArticle

Bogaczyk na funkcję dyrektora poznańskiego WORD został powołany przez władze województwa wielkopolskiego. Nie zorganizowano konkursu na to stanowisko.

- Zarząd powołując pana Włodzimierza Bogaczyka kierował się wieloletnim doświadczeniem kierowniczym, menadżerskim i znajomością zagadnień ruchu drogowego - przekazano Radiu Poznań biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.

Włodzimierz Bogaczyk przez 29 lat w „Gazecie Wyborczej”

Wcześniej Włodzimierz Bogaczyk pracował w poznańskiej redakcji „Gazety Wyborczej”, był z nią związany od 1990 roku. Pełnił tam kolejno funkcje m.in. szefa działu miejskiego, sekretarza redakcji, a od 2005 roku - redaktora naczelnego. Przez pewien okres był też szefem redakcji „GW” w Szczecinie.

W 2014 roku objął nowo utworzoną funkcję wydawcy „Gazety Wyborczej” w Poznaniu. Z końcem ub.r. Agora zlikwidowała to stanowisko, funkcjonujące w siedmiu oddziałach regionalnych „GW”. W konsekwencji Włodzimierz Bogaczyk rozstał się z firmą.

Bogaczyk ukończył studia z historii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza oraz podyplomowe studia z organizacji i zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Włodzimierz Bogaczyk: z „Gazety Wyborczej” na szefa WORD w Poznaniu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl