SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wojciech Borowski na czele McCann Worldgroup w Polsce

Wojciech Borowski objął funkcję CEO w polskim oddziale McCann Worldgroup. Ostatnio prowadził własną firmę GeoMobil, a wcześniej kierował Euro RSCG Poland (obecnie Havas Worldwide Warsaw).

Wojciech Borowski, CEO McCann Worldgroup w Polsce Article

Jako CEO w McCann Worldgroup Poland Wojciech Borowski będzie zarządzał wchodzącymi w jej skład agencjami McCann Warsaw, Momentum Worldwide, MRM Worldwide i Weber Shandwick. - McCann w Polsce to marka, która ma niekwestionowany udział w budowaniu rynku reklamowego i może poszczycić się portfolio wiodących klientów lokalnych i międzynarodowych. To wielki potencjał, który powinien być wykorzystany do tego, by McCann Worldgroup ponownie stała się czołowym graczem na rynku - zapowiada Borowski.

We wrześniu ub.r. Wojciech Borowski odszedł z agencji Euro RSCG Poland (która wtedy zmieniła nazwę na Havas Worldwide Warsaw), gdzie również pełnił funkcję CEO. Następnie założył własną firmę GeoMobile, w której jako parnter odpowiadał za obsługę marek i prowadzenie komunikacji. GeoMobile ma teraz zacząć dostarczać technologie mobilne agencji MRM Worldwide.

Borowski pracuje w branży reklamowej, z krótkimi przerwami, od 1996 roku. Karierę zaczynał w agencji Grey Warsaw.

Stanowisko CEO było nieobsadzone w McCann Worldgroup Poland od trzech lat, odkąd po prawie 20 latach pracy opuścił je Marek Janicki.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wojciech Borowski na czele McCann Worldgroup w Polsce

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
falafel
Git! Bardzo lubię Wojtka, szanuję jego pracę i życzę mu sukcesów!
22 16
odpowiedź
User
anonim
Człowiek bardzo dojarzały biznesowo, opanowany i spokojny, bez względu na sytuację zawsze można z nim porozmawiać i zawsze jest życzliwy dla innych :) Życzę mu powodzenia!
22 13
odpowiedź
User
JK
Borowski sam sobie wpisuje te komentarze...? ;) Dżizas, są granice obciachu.
19 11
odpowiedź
User
anonim
Nie, nie wpisuję tych komentarzy sam. Proszę nie żartować. Mam asystentkę, która to robi dla mnie.
33 13
odpowiedź
User
Predator
Tak mnie zastanawia ile kasy wysysają korporacyjne agencje z rynku polskiego ? gdzie i do kogo trafiają te pieniądze ? za ocean zapewne .Możecie napisać o wędrówce pieniedzy w tej branży. Bo tak się wszyscy k...a cieszą a prawda jest wysoce niepatriotyczna zapewne. I ile kosztuje lojalność takich jak ten pan kacyków stojących na straży procederu.
12 11
odpowiedź