SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wojciech Kąkol nowym prezesem Iweii.com. Zastąpił Sławomira Kornickiego

Funkcję prezesa zarządu Iweii.com – spółki działającej w obszarze marketingu afiliacyjnego, należącej do Grupy ADV – objął Wojciech Kąkol, który zastąpił na tym stanowisku Sławomira Kornickiego.

Wojciech Kąkol nowym prezesem Iweii.com. Zastąpił Sławomira Kornickiego

Nowa struktura właścicielska i zarządcza Iweii.com związana jest z przejęciem spółki Walkin.pl i tym samym rozszerzeniem działalności operacyjnej w obszarze m-couponingu.

Wojciech Kąkol od ponad 15 lat piastuje menedżerskie stanowiska zarówno w firmach polskich, jak i międzynarodowych korporacjach. Jest specjalistą w zakresie tworzenia, wdrażania i rozwoju strategii sprzedaży, CRM oraz kreowania nowych możliwości rozwoju biznesu.

Od 2010 roku Kąkol pełni funkcję prezesa zarządu Walkin.pl Sp. z o.o. Wcześniej doświadczenie zdobywał m.in. jako członek zarządu Arteria S.A. (2009-2010). Był również prezesem zarządu Eurokredyt – Ukraine (2008-2009), dyrektorem departamentu sprzedaży bezpośredniej w GE Money Bank S.A. (2004-2007) oraz dyrektorem departamentu sprzedaży pośredniej w Telekomunikacji Polskiej S.A. (2001 – 2004). W latach 1993-2001 sprawował funkcje menedżerskie w Castrol A/S Denmark, Caradon Heating Europe, Mabo Turlen A.S oraz Outboards Marine Corporation.

Kąkol ukończył studia MBA w Copenhagen Business School oraz Politechnikę Gdańską, zdobywając tytuł inżyniera mechanika.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wojciech Kąkol nowym prezesem Iweii.com. Zastąpił Sławomira Kornickiego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl