SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wojciech Mróz, Weronika Rychlicka i Mateusz Kupczyk w iBillboard

Wojciech Mróz, Weronika Rychlicka i Mateusz Kupczyk rozpoczęli pracę w iBillboard, spółce zarządzającej internetową platformą do sprzedaży reklam w modelu RTB. Mróz objął funkcję kierownika ds. SEO/SEM, Rychlicka - PR managera, a Kupczyk - kierownika wsparcia technicznego.

Wojciech Mróz, Weronika Rychlicka i Mateusz Kupczyk w iBillboard

Wojciech Mróz (na zdjęciu po lewej) jako kierownik ds. SEO/SEM będzie rozwijał markę iBillboard w Polsce oraz za granicą. Do jego obowiązków będzie należało zaplanowanie i koordynacja kampanii marketingowych w ścisłej współpracy z country managerami z Polski, Węgier, Turcji oraz Czech. Dodatkowo będzie współodpowiedzialny za prezentację iBillboard podczas targów i konferencji, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Mróz wcześniej pracował w domu mediowym Trafficmore, zajmując się SEM (Search Engine Marketing) oraz kampaniami displayowymi marek Siemens i Bosch, a także w Pro Media House, gdzie przygotowywał i koordynował kampanie reklamowe takich marek jak Cinema City, Wunderbaum oraz Techland.

Weronika Rychlicka jako PR manager będzie odpowiedzialna za kreowanie wizerunku iBillboard zgodnie z globalnymi standardami wzmocnienie wśród obecnych i potencjalnych klientów. Jej głównymi zadaniami będzie planowanie, implementowanie, nadzorowanie oraz analizowanie kampanii reklamowych ze szczególnym uwzględnieniem strategii marketingowych i wizerunkowych. Dodatkowo wykorzysując narzędzia public relations, będzie mocno wspierała działania prosprzedażowe poprzez wdrażanie kampanii przedsprzedażowych.

Poprzednio Rychlicka pracowała w firmie Patrol Group, gdzie pełniła obowiązki specjalisty ds. marketingu i PR oraz asystentki dyrektora. Wcześniej zajmowała się marketingiem produktu w Edge Recruitment, odpowiadając za wizerunek firmy.

Z kolei Mateusz Kupczyk, od września pracuje w iBillboard  jako kierownik wsparcia technicznego. Jest odpowiedzialny za koordynowanie i rozwój zespołu wsparcia technicznego oraz developmentu.

Wcześniej Kupczyk pracował m.in. dla Grupy Onet (DreamLab) czy Smart AdServer. Odpowiadał m.in. za wsparcie wdrożeniowe i powdrożeniowe  systemu Smart AdServer (jako technical support manager) oraz  tworzenie i rozwój technologii AdSerwerowych ze szczególnym uwzględnieniem technologii video (m.in. VOD Onet).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wojciech Mróz, Weronika Rychlicka i Mateusz Kupczyk w iBillboard

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl