SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Wojciech Rzążewski po 14 latach pracy odchodzi z Grupy Onet-RASP

Wojciech Rzążewski żegna się z Grupą Onet-RAS Polska, w której ostatnio pełnił funkcję dyrektora ds. rozwoju produktu online. Z firmą (wcześniej Axel Springer Polska) był związany przez 14 lat.

Wojciech Rzążewski Article

Rzążewski wypowiedzenie złożył pod koniec sierpnia. - Plany odejścia z Grupy Onet-RASP miałem już od jakiegoś czasu - wyjaśnia w rozmowie z Wirtualnemedia.pl. Nie podaje jeszcze swoich dalszych planów zawodowych, tłumacząc, że ma jeszcze zobowiązania wobec poprzedniego pracodawcy.

Po odejściu Wojciecha Rzążewskiego funkcja dyrektora ds. rozwoju produktu online pozostanie w Grupie Onet-RAS Polska nieobsadzona.

Rzążewski zajmował to stanowisko przez ostatnie dwa lata. Wcześniej był m.in. chief digital officerem w Ringier Axel Springer Polska oraz pełnił różne funkcje w zespole „Faktu”, m.in. szefa działu Foto i project managera serwisu internetowego.

Wojciech Rzążewski to kolejny menedżer żegnający się w br. z Grupą Onet-RAS Polska. Wiosną z firmą rozstali się redaktor naczelna serwisów lifestylowych Grażyna Olbrych, chief product officer Wojciech Urbański, dyrektor zarządzająca segmentu lifestylowego Karina Hertel oraz dyrektor zarządzający marki „Newsweek Polska” Dariusz Zieliński.

Według badania Gemius/PBI we wrześniu br. strony i aplikacje internetowe Grupy Onet-RAS Polska zanotowały 20,63 mln realnych użytkowników i 2,74 mld odsłon.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing
przesuń do góry