SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wojciech Telenga partnerem ds. transformacji cyfrowej w Tuatara

Do grupy Tuatara dołączył Wojciech Telenga, obejmując stanowisko executive partner, digital transformation. Wcześniej pracował m.in. w Deolitte Digital i Bertelsmann Media.

Wojciech TelengaWojciech Telenga

Do obowiązków Telengi należy m.in. restrukturyzacja całego obszaru sprzedażowego i ułatwienie spółkom z grupy rozwój na rynkach europejskich i poza Europą.

Wojciech Telenga ma ponad 14-letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem sprzedaży, ze szczególnym nastawianiem na budowę i transformację działów sprzedażowych, wdrożeń systemów CRM oraz implementacji strategii omnichannel. Pracował też nad koncepcją i realizacją konsolidacji działów handlowych podczas fuzji i przejęć.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Przez ostatnie trzy lata zajmował stanowisko head of sales transformation w Deloitte Digital. Wcześniej, pełnił szereg istotnych stanowisk w branży, zarządzał sprzedażą między innymi w Bonnier Magazines & Brands czy w Bertelsmann Media.

- Bardzo się cieszę, że będę mógł wykorzystać moje doświadczenia, by zoptymalizować, wielokanałowe kontakty na linii Tuatara - klienci. Tuatara to innowacyjna grupa, pracująca w najbardziej przyszłościowych sektorach gospodarki: AI, uczenie maszynowe, automatyzacja, a ostatnio to co mnie osobiście inspiruje do pracy najmocniej , branża kosmiczna. Wierzę, że znajdujemy się w idealnym miejscu, by do obecnych najmocniejszych stron grupy – synergii podejścia biznesowego i technologicznego – dodać kolejny element: skuteczną, poukładaną procesowo, nowoczesną sprzedaż, uwzględniającą zarówno potencjał firmy, wychodząc od tego co w sprzedaży jest najważniejsze - rzeczywistych potrzeb klientów - komentuje Wojciech Telenga.

Dołącz do dyskusji: Wojciech Telenga partnerem ds. transformacji cyfrowej w Tuatara

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl