SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wspólna akcja reklamowa

... rozgłośni regionalnych PR - A17

Zarządy 17 spółek regionalnych Polskiego Radia zawarły w piątek 20 września umowę dotyczącą wspólnej oferty reklamowej. Propozycja dotyczy nie tylko szczególnych warunków finansowych w przypadku ogólnopolskich kampanii realizowanych w oparciu o wszystkie rozgłośnie regionalne PR.

Umowa stwarza po raz pierwszy możliwość skutecznych i szybkich negocjacji z całą grupą za pośrednictwem spółki "Audytorium 17". (Audytorium 17 to spółka zawiązana przez wszystkie RR PR)

- Spółki regionalne PR tworzą dziś prawdopodobnie najbardziej spójną wewnętrznie grupę radiową. Zasięg techniczny, pokrycie terytorialne przewyższa nawet stacje ogólnopolskie. Siła grupy to siła jej członków. Stacje regionalne Polskiego Radia dysponują ogromnym kapitałem. Każda z rozgłośni posiada swoje studia terenowe i sieć korespondentów. Już dziś, dzięki współpracy w ramach IAR właśnie rozgłośnie regionalne współtworzą prawdopodobnie najpełniejszy radiowy serwis ogólnopolski. Prawdą jest również, że tylko radio publiczne, przy swoim potencjale ludzkim i technicznym, jest w stanie w sposób całościowy realizować cel, jakim jest radio informacyjno-publicystyczne. Radio regionalne to przede wszystkim pełna i szybka informacja, dobra publicystyka i wysoka kultura. To nie tylko realizacja ustawowo nałożonej "misji", to także odpowiedź na autentyczne zapotrzebowanie na słowo - mówi Paweł Kamionka z Audytorium 17.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wspólna akcja reklamowa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl