SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wspólna kampania wizerunkowa Polenergii i Clear Channel Poland

Polenergia łączy siły z siecią nośników cyfrowych Clear Channel Poland. Wspólne spoty wizerunkowe obu firm są emitowane na ponad 200 ekranach digitalowych zlokalizowanych w całym kraju.

Od 1 stycznia 2024 roku grupa energetyczna Polenergia zasila nośniki cyfrowe Clear Channel Poland zieloną energią. Za jej dostawy odpowiada Polenergia Sprzedaż.

– Współpraca Polenergii Sprzedaż ze światowym liderem outdooru pozwoli promować zrównoważone rozwiązania oparte na energii odnawialnej w tej branży i zarazem inspirować innych uczestników rynku do podejmowania podobnych działań. Dzięki długoterminowej umowie smart cPPA, którą podpisaliśmy, Clear Channel Poland może nie tylko znacząco obniżyć swój ślad węglowy, ale także wyróżnić się wśród konkurencji jako firma dbająca o przyszłość naszej planety. Jesteśmy dumni, że możemy w tym pomóc – mówi Robert Rutowicz, wiceprezes zarządu Polenergii Sprzedaż.

Polenergia Sprzedaż podpisała z Clear Channel Poland długoterminowy kontrakt smart cPPA. To umowa zawarta przez odbiorcę energii bezpośrednio z jej wytwórcą. Oznacza to, że przez 5 kolejnych lat nośniki reklamowe należące do Clear Channel Poland będą zasilane energią z odnawialnych źródeł Polenergii.

Zielona energia dla Clear Channel jest produkowana na Farmie Wiatrowej Dębsk, która składa się z 55 turbin o łącznej mocy 121 MW. 

Dołącz do dyskusji: Wspólna kampania wizerunkowa Polenergii i Clear Channel Poland

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl