SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wygraj praktykę w konkursie Wirtualnej Polski

Już po raz trzeci Internauci, laureaci konkursu "Wirtualnie grasz - praktykę masz", organizowanego przez portal Wirtualna Polska (wp.pl), będą mogli odbyć praktyki, bądź staż w renomowanych firmach na terenie całego kraju.

Dwuetapowy internetowy konkurs Wirtualna Polska zorganizowała dla studentów oraz absolwentów w wieku do 26 lat. WP.pl gwarantuje laureatom odbycie stażu i zdobycie doświadczenia zawodowego w intratnych, liczących się dziś na rynku profilach: dziennikarstwie, marketingu, sprzedaży, operacjach bankowych, restrukturyzacji i windykacji, dokumentacji kredytowej, czy w dziale programowym.

W pierwszym etapie, biorący udział w wirtualnej grze o staż wypełniają specjalny formularz konkursowy, opracowany przez HRK.pl, głównego partnera konkursu, rozwiązują test wiedzy ogólnej oraz uzupełniają ankietę uczestnictwa, znajdujące się na oficjalnej stronie konkursu - http://konkurs.wp.pl/praktyka

Etap drugi należy do Fundatorów i Organizatora konkursu, których przedstawiciele przeprowadzać będą rozmowy kwalifikacyjne z osobami wyłonionymi w pierwszej turze. Wymogiem zakwalifikowania się do kolejnego etapu jest zarówno poprawne rozwiązanie testu, jak i posiadanie profilu odpowiadającego wymogom określonym przez potencjalnych pracodawców. O tym, kto zostanie laureatem "Wirtualnej gry o staż" zadecydują ostatecznie predyspozycje, wiedza i umiejętności uczestników.

"To doskonała okazja zdobycia doświadczenia zawodowego przez młodych ludzi. W obecnej sytuacji rynkowej odbyty staż, czy praktyka stanowią jeszcze jedną, istotną kartę przetargową przy poszukaniu stałego zajęcia. Dla absolwentów i studentów to szansa na lepszy start w dorosłość." - mówi Joanna Kaiser, koordynator projektu z ramienia Wirtualnej Polski.

Na studentów piątego i czwartego roku różnych kierunków czeka w sumie sześćdziesiąt praktyk. Ich fundatorami są w tym roku: Kredyt Bank S.A., Głos Wybrzeża oraz Wirtualna Polska S.A. Firmy nie wykluczają podpisania z najlepszymi umów o pracę.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wygraj praktykę w konkursie Wirtualnej Polski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl