SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Zagadkowa Osiecka” nowy cykl Katarzyny Stoparczyk w Trójce

W niedzielę 11 lutego w Programie III Polskiego Radia startuje nowy cykl Katarzyny Stoparczyk - „Zagadkowa Osiecka”. Będzie pojawiać się na antenie raz w miesiącu - w czasie „Zagadkowej niedzieli” - prowadzonej przez tę samą dziennikarkę.

Katarzyna Stoparczyk Article

„Zagadkowa Osiecka" to nowy autorski projekt Katarzyny Stoparczyk. Prowadzi ona w radiowej Trójce cykl „Dzieci wiedzą lepiej" oraz audycje: „Myślidziecka 3/5/7" i „Zagadkowa niedziela", która w 2017 roku została nagrodzona tytułem Kuźni Mistrzów Mowy Polskiej Vox Populi.

Właśnie od „Zagadkowej niedzieli" – po raz pierwszy z udziałem publiczności – rozpocznie się niedzielne spotkanie w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej (początek o godz. 9.00). - Zaraz potem zapraszamy na szalony, energetyczny koncert pt. „Budyń Julka Tuwima” - zapowiada prowadząca.

Na scenie Studia im. A. Osieckiej pojawią się muzycy i wokaliści: Jacek „Budyń” Szymkiewicz (lider zespołu Pogodno), Joanna Zawłocka, Krzysztof Zalewski i Czesław Mozil. Koncert trwał będzie od godz. 10.05 do 11.00 i nie będzie można go usłyszeć na antenie: w tym czasie emitowana będzie, zgodnie z ramówką, audycja Wojciecha Manna pt. „Piosenki bez granic”.

- Premierą tego artystycznego projektu inaugurujemy cykl spotkań pt. „Zagadkowa Osiecka”. A to oznacza, że nasze muzyczne studio otwieramy dla najmłodszych. Będziemy się tu spotykać przynajmniej raz w miesiącu - dodaje Katarzyna Stoparczyk.

Według badania Radio Track w całym ub.r. Trójka miała 6,7 proc. udziału w rynku słuchalności, o 1,2 pkt proc. mniej niż rok wcześniej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Zagadkowa Osiecka” nowy cykl Katarzyny Stoparczyk w Trójce

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Izis
Niestety nie da się słuchać tej pani. Manieryczna, infantylna, egzaltowana. Może pomysły.ma dobre, ale nie powinna się wypowiadać do mikrofonu.
22 21
odpowiedź
User
Gość
Zagadkowa Niedziela to był bardzo dobry program, ale jak go prowadził Kuba Strzyczkowski...
20 16
odpowiedź
User
Gość X
Stoparczyk też dobra jest. Była przecież w "Karpiu" i prowadziła koncerty Agaty Steczkowskiej z dziećmi i dorosłymi. Świetnie się słucha Pani Stoparczyk, jest fantastyczna. Znana z "Dzieci wiedzą lepiej" bardzo humorystycznego programu. W "Zagadkowej niedzieli" jest zabawna. Świetnie się wypowiada do mikrofonu i nie tylko. Ja pamiętam "Zagadkową niedzielę" z czasów Andrusa, w jednym odcinku był spór o polskie kluby, trzeba było dopasować 10 miast do nazw drużyn i był spór o Bełchatów vs. Katowice. A najlepsze było to, że grała tam w pojedynku dziewczyna.
14 18
odpowiedź
User
Cezary
Niestety nie da się słuchać tej pani. Manieryczna, infantylna, egzaltowana. Może pomysły.ma dobre, ale nie powinna się wypowiadać do mikrofonu.


Popieram w 100 % ! Tej kobieciny nie idzie słuchać...
15 13
odpowiedź
User
Trójkofan od 53 lat
Pani Stoparczyk prowadzi znośnie audycję "Dzieci wiedzą lepiej", ale jest to zmałpowanie audycji (DUŻO LEPSZEJ) z lat 70-tych Pani Teresy Kłys "Dzieci wiedzą lepiej" pojawiającej się w powtórce z rozrywki.
18 10
odpowiedź